Skocz do zawartości
strybus

MyWallet od T-Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam bardzo zacny telefon Google Galaxy Nexus z NFC i zacierałem ręce na możliwość płacenia zbliżeniowego, którą dzisiaj wprowadził t-mobile. Jakież było moje rozczarowanie jak się okazało, że tylko nielicznym dane jest uaktywnić tą usługę (MyWallet) bo tylko nieliczni mają telefon z krótkiej listy "autoryzowanych" telefonów, na której jest Samsung Galaxy S III i jakieś 3 inne cuda.

Chciałem szanownych forumowiczów podpytać czy obiło się komuś o ucho/oko jak można by pomimo "odrzuconego" telefonu jednak zainstalować sobie aplikację mywallet i przejść aktywację usługi w t-mobile?

Uważam owe ograniczenie z listą autoryzowanych telefonów za naciągane i nieuzasadnione - mój nexus pod większością względów jest bezpieczniejszy niż takie z nakładkami od ich producentów (samsung, htc, itp), jednak w t-mobile uważają inaczej... :(

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz to zapytanie na ich profilu FB. Raczej cię nie zmyją bo za dużo osób by to zauważyło.

DO tego myślałem, że każdy telefon z NFC będzie mógł być wykorzystany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz podrzucić jakiś link, albo powiedzieć gdzie tego szukać ? Mam abonament z tmobile i ciekawy jestem co to takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszło PW bo już raz dostałem bananka za linki do innych portali i sam już nie wiem czy do tego mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam Galaxy Nexus z Codenamedroid i wymieniłem w t-mobile sima na tego nowego z NFC. Tak informacyjnie to niestety mywallet nie działa. Nie próbowałem na innych romach bo nie mam czasu na zmianę. Odpala się mywallet i pisze żebym włożył kartę sim NFC więc wygląda tak jakby nie widział, że to wersja z NFC.

Z tego co mówili w t-mobile to jest lista telefonów na których gwarantują, że będzie działać (pewnie i tak tylko na stocku), a na pozostałych nie testowali i mówią, że może działać ale nie musi. Na Nexusie raczej nigdy nie będą testować bo go nie mają w swojej ofercie.

Wymieniałem dla siebie i dla żony i udało mi się dogadać tak że wymiana będzie za darmo bo akurat przedłużałem swoją umowę. Normalnie zapłaciłbym 25 zł.

Na razie (6.11.12) dostępny jest tylko Polbank. Ja czekam na mBank i w t-mobile twierdzili, że mogą mi dać tego sima dopiero jak zaczną współprace z mBankiem bo przy aktywacji sima z NFC muszą ją powiązać z kontem (czyli teraz tylko Polbankiem) ale po dłuższych negocjacjach sprzedawczyni gdzieś sprawdziła i okazało się, że może aktywować sima bez powiązania z bankiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a ja mam SGS III, aktywowałem usługę MyWallet przez BOA (sms na 8011 nie działał), mam również pobraną aplikację i wymieniona kartę sim. Ale niestety coś jest nadal nie tak. Dostałem info że winą jest ROM który nie obsługuje tej aplikacji. Czy ktoś może się orientuje na jakiej wersji romu to działa w tym telefonie??

Ja posiadam 4.1.1 / Wersja modemu I9300XXDLID / Numer wersji JRO03.I9300XXDLJ4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reziak

Usługa dziala na wersji generic, orqz na brandowanym 4.1.1 od T-Mobile. Na innych na razie bez szans:)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia 603
    Wersja oprogramowania: 112.010.1409
    Wersja niestandardowa: 112.010.1409.03.01

Nokia 808 PureView
    Wersja oprogramowania: 113.010.1507
    Wersja niestandardowa: 113.010.1507.252.01

Samsung Galaxy S III
    Wersja Systemu Android: 4.1.1
    Numer kompilacji: JRO03C.I9300XXDLIH
    Numer kompilacji: JRO03C.I9300XXDLIB

Samsung Galaxy Note 2
    Wersja systemu Android 4.1.1
    Numer kompilacji: JRO03C.N7100XXALIJ

Sony Xperia S
    Wersja systemu Android: 4.0.4
    Numer kompilacji: 6.1.A.2.50

Sony Xperia T
    Wersja systemu Android 4.0.4
    Numer kompilacji: 7.0.A.3.197

i będą kolejne fony

co do romu to ja mam w Xperii S nowszy (55) i też działa, więc może od powyższych już będą śmigać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możecie pisać w tym temacie jakie macie wersje aplikacji MyWallet?

nie mogę się doprosić iformacji od boa o tym jaka jest najnowsza wersja i jak odbywa się proces aktualizacji

ja mam 3.9.26 (ustawienia -> aplikacje -> wszystkie -> MyWallet)

Edytowane przez robertbelica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zzibi2

Można to uznać za celowe działanie, lista tel. to te z wyższej półki - może tak chcieli odsiać plew od ziarna (czyt. pozyskać tylko klientów z zasobniejszym portfelem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi