Skocz do zawartości
duchsw

Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

jeronimo

MatrixMZ ale czy napewno dobrze wchodzisz w tryb download?

Uruchamiasz go w tryb download potem volume up ( czyli continue) i wtedy dopiero podłaczasz do kompa?

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany :)

Kable usb którego używałem był za krótki dlatego podpinałem go jeszcze przez przedłużkę usb ,kiedy podłączyłem bezpośrednio do komputera od razu wykryło telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wszystko. Zainstalowałem Kies, sterowniki, uruchomiłem ponownie komputer włączyłem debugowanie USB wszedłem do Download Mode ale nadal nie wykrywa telefonu.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maciu

A próbowałeś podłączyć do innego portu USB?

Sprawdz tez inną, nowszą wersje ODINa, jak problem bedzie dalej występował to werdź w menedżer urządzeń gdy juz będzie podłączyny telefon i zobacz co się tam dzieje ze sterownikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bols86

Moim zdaniem to uszkodzone złącze w telefonie, mialem to samo. Spróbuj na innym kablu, nie zauważyłeś w międzyczasie dluzszego ladowanoa telefonu?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Justice

@macko11 Zobacz też, czy w Menadżerze zadań masz wyłączone wszystkie procesy związane z Kiesem ;)

(CTRL+ALT+DELETE, szukaj literą K i wszystkie z Kies w nazwie wyrzuć, odłącz telefon i podłącz ponownie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Obecnie na moim Samsungu Galaxy S3 (GT-I9300) mam zainstalowany Cyanogenmod 11 Nightly. Zaczął mnie powoli irytować problemami z aparatem itp., więc postanowiłem przesiąść się na Touchwiza. Ściągnąłem Odina (3.04), oryginalny soft 4.3 na s3, włączyłem w telefonie tryb downloading. I tu właśnie tkwi problem, bo komputer wykrywa telefon normalnie, ale gdy przejde w tryb download to ani Odin, ani eksplorator windows nie wykrywa telefonu >:(

Odinstalowywałem Kiesa, instalowałem ponownie i żadnych skutków. Próbowałem zainstalować osobno sterowniki od Samsunga na komputerze i również żadnych skutków. System: Windows 7 x64

Nie mam pojęcia, co zrobić aby wgrać oryginalny system. Może jakiś inny sposób? Spróbowałbym na lapku rodziców (ten sam system) lecz będę miał do niego dostęp dopiero za 3 tygodnie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszza podstawowa sprawa do romów 4.3 używamy Odina w wersji 3.09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi