Skocz do zawartości
duchsw

Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

Justice

@up OFICJALNIE tak. Nieoficjalnie masz szansę, że ci przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drwest
    Napisano (edytowane)

Witam,

Posiadam samsunga galaxy s3 chn cu w którego chciałem wgrać jednoplikowego roma 4.3 przez odina.

Problem jest w tym iż podczas 1/3 instalacji w Odnie wyświetla sie komunikat Fail. Kilkukrotnie próbowałem wgrać rom i jest ten sam problem a tel nie działa. Gdy włączam downloadmod wyświetlają mi się takie informacje:

PRODUCT NAME: GT-I9300_CHN_CU

CUSTOM BINARY DOWNLOAD: YES (18COUNTS)

CURRENT BINARY: CUSTOM

SYSTEM STATUS: CUSTOM

Czy mogę w jakiś sposób to naprawić? Chciałbym podkreślić iż w androidzie jestem tępy.

Edytowane przez BeStionub
    Zmiana Tytułu Tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

z tego co wiem zaktualizować możesz chyba od poziomu fona bo SGS3 dostał chyba aktualizacje do 4.3,więc spróbuj z poziomu fona (nie jestem pewien),

a jak nie to tu masz instrukcje instalacji w odinie masz tu na forum, jeden plik sprawy nie załatwi,to że masz jednoplikowy to pokazuje że masz oprogramowanie niebrandowane (czyli nie wspierane bajerami operatora)

Za pomocą programu Odin i opisanej powyżej procedury wgrywania nowego oprogramowania, możemy z telefonu „pozbyć” się tzw. oprogramowania brandowanego, które nieraz jest fabrycznie instalowane w telefonach pochodzących z dystrybucji operatora. Osoby, które zakupiły telefon w którejś z sieci telefonii komórkowej często muszą czekać miesiącami na wydanie aktualizacji do nowszej wersji oprogramowania, dlatego też decydują się na instalację oprogramowania bez dodatków operatora.

więc spróbuj z brandowanym softem może ci się uda wgrać.

Edytowane przez SamuelUngert
    zmiana treści

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drwest

Ale nie chodzi tutaj o aktualizację. Chcę aby telefon działał :) zakupiłem go z chinskim systemem i chciałem wgrać polski ale podczas moich kombinacji tel zupełnie siadł. Jedyne co mogę włączyć to vol.dow+power+home. Próbowałem wgrać kilkukrotnie rom jedno plikowy, 3plikowy oraz wrócić do stanu początkowego(wszystko według poradnikow) ale wszystko na marne, a gdy włączam tel pokazują się tylko chińskie znaczki najprawdopodobniej operatora i gasną dopiero po rozładowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drwest

Czyli co teraz najlepiej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuj wgrać chinola pobierz morlocale 2 przetłumacz na polski i będziesz miał po polsku .

---------- Post dołączono o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

albo będziesz miał w ustawieniach języka język polski(mało prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drwest

Znalazłem jedynie azjatyckie romy bez chinczyka których nie mogę wgrać przez odina tak jak europejczyków a:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam problem z moim S3 , ogólnie telefonu nie da się włączyć , raczej sam się wyłączył . Gdy podepnę go pod ładowarkę pokazuje się na wyświetlaczu bateria i znika i tak w kółko . Gdy trzymam Vol- home i power wyskakuje mi < A customs OS can cause critical problems in phone and installed applications . If you want to dowland customs OS press the volume up key. Otherwise, press the volume down key to cancel

Volume up - continue

Volume down - cancel (restart phone) .

chociaż trzymam te guziki to i tak komunikat wyskoczy na chwile i znika i znow sie pojawia ... Gdy trzymam Vol+ home i power pojawia się i znika napis samsung galaxy s3 ... Postaram się to jakoś samemu załatwić ale potrzebuję waszej pomocy ;/!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi