Skocz do zawartości
duchsw

Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

jak tryb aparatu? gdzie taka funkcje znajde?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam problem z wykrywaniem telefonu. Sprowadziłem S3 z USA z simlockiem w sieci Verizon.

Gdy podłączam tel do laptopa słychać jedynie krótki sygnał na telefonie oraz informację, że telefon się ładuje, dodatkowo świeci się dioda. Na laptopie cisza, zupełnie jakby telefon nie był podłączony. Mam Win7 x64

Oto czego już próbowałem:

- 4 różnie komputery, 2 z Win7 x64, 2 z WinXP

- Tryb debugowania wł/wył

- Różne kable oraz porty USB

- Reset do ust fabrycznych

- Kies w trybie zgodności z XP

- Inne wersje steroników (tylko co mi z nich jeśli system W OGÓLE nie widzi telefonu)

Nadal nic, Kies łączy się co prawda z telefonem poprzez Wi-fi ale do modyfikowania FW na nic mi się to zda.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie ma wiekszych problemow z kiesem, czasami trzeba drugi raz podlaczyc, to wszystko. Chcialbym zrobic kopie zapasowa calego systemu, niestety podczas backupowania aplikacji wyskakuje blad ze nie moze wykonac i koniec. On zbackupuje tylko aplikacje wgrane przez uzytkownika czy wszystkie, moze w tym jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

podczas połączenia telefonu pod Kies wyskakuje mi o aktualizacji androida, lecz gdy ją rozpocznę wyskakuje komunikat o niskim poziomie baterii (mimo, że bateria jest załadowana do pełna). Spotkał się ktoś z was z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WTDuck

Witam,

problem Windowsa z instalacją sterowników do urządzeń Androida to jakaś paranoja... Mój problem wygląda tak: podpinam urządzenie pod USB na płycie głównej (czyli z tyłu kompa), wszystko gra, podpinam pod USB na panelu przednim obudowy, winda krzyczy, że nie rozpoznaje urządzenia... Kies zainstalowany, próbowałem instalacji sterowników z działu o ROMach. Ciągle to samo... Już dawno podejrzewałem, że winda instaluje każde urządzenie pod określony port USB, ale żeby nie potrafić tych sterowników użyć na następnym porcie? To jest kpina.

Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Windows 7 x64 - aktualizowany. SGSIII też. Jeżeli ktoś byłby w stanie podać rozwiązanie problemu byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pozioo

witam. postawiony nowy system (xp sp3) net frmwrk 4.0. kies 2.5.1. Galaxy s3 4.1.2.

podpiecie kabla i:

post-169795-1425571568589_thumb.jpg

jakies sugestie? (OCZYWISCIE przed formatem bylo wszystko cacy)

ze sterownikami z tematu (softy do gi-i9300 tez nie rusza).

pozdrawiam

Notatka od Moderatora: Sekator
wykrzyk.png Wklejajac obrazki stosujemy znaczniki SPOILER
Edytowane przez Sekator
dodalem spostrzezenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pekin

jeśli ktoś ma problem ze połączeniem MTP i wywala mu komunikat ze urzadzenie nie zostalo rozpoznane to polecam usunąć te pliki:

znajdują się w C:\Windows\inf . najlepiej zróbcie sobie kopię zapasowa w razie czego.

po usunieciu oczywiscie reboot kompa i powinno smigac - mi w koncu zalapalo

Notatka od Moderatora: Sekator
wykrzyk.png Przy wklejaniu obrazków używamy znaczniki spoiler!
Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WTDuck

Moim problemem był zbyt długi kabel Samsunga, na króciutkim od Nokii wszystko gra. Czyli mobo daje za małe napięcie na porty USB na panelu jeśli dobrze wnioskuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dymekk

Witam, powiem krótko. Posiadam win xp sp3, galaxy s3, i za Chiny oryginalny kabel od samsunga nie działał. Użyłem kabel od nokii i cud - zadziałało wszystko jak trzeba (program Kies).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inchi

Panowie pomoże mi ktoś? Mam kies'a, zainstalowałem Samsung Galaxy S3 Drivers.

post-11604-14255716495557_thumb.jpg

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi