Skocz do zawartości
duchsw

Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

Rada dla tych co mają problem z wykrywaniem telefonu przez komputer! Używajcie innego kabla USB niż ten który dostaliście z telefonem bynajmniej ja tak miałem. Dopiero jak zmieniłem kabel USB na inny to problem ratowanie zniknął i komputer od razu wykrył telefon bez problemu. :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

U mnie jest tak że raz wykrywa a raz nie, i za każdym razem muszę reinstalować sterowniki... Ktoś wie co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pex94

Witam!

Mam taki problem że Kies nie wykrywa mojego tel gdy chce się podłączyć przez USB. Gdy podłączam do komputera tel to ładuje się cały czas ale nie może się połączyć. Zmieniałem kabel, mam na nowo zinstalowane wszystko w kompie zaznaczałem debugowanie USB i nie wykrywa jedynie przez Wi-Fi się mogę podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jhomek

Ja tez mam z tym problem, często podłączam po 10 razy zanim wykryje, musze reinstalować sterowniki, duży problem ogólnie z tym... Nie mam pojęcia co zrobić bo mocno mnie to irytuje. Mam Windows8+wszystkie sterowniki a i tak jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Ja nie wiem co jest grane, ręce mi opadają, za każdym podłączeniem telefonu muszę reinstalować sterowniki.... niech ktoś coś z tym zrobi bo to jest jakaś parodia.........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Warson

Próbowałeś rozwiązania, które wskazał Pekin na poprzedniej stronie. U mnie po zastosowania tej metody skończyły się problemy z połączeniem w Kies'ie.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Niestety ten sposób u mnie również nie pomógł, na chwile obecną każdorazowe podłączenie telefonu do kompa zaczyna się od reinstalacji sterowników... CHyba wysadze Samsunga w powietrze, trace cierpliwośc.......

i teraz tak coś pochrzaniłem że już w ogóle nie wykrywa, żadnym sposobem...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid89

Miałem kiedyś podobny problem, po podłączeniu telefonu do kompa 0 reakcji albo błąd sterowników. Pomogła instalacja Windows Media Player 11. (Lekarstwo dla systemu XP z SP3)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz nie mam siły na ten program.....Nic nie idzie i nadal telefonu nie widzi. Próbowałem z kablami od Noki,HTC i nic....Sposób Pekin też nie zadziałał :/ Idzie jakoś inaczej zaktualizować softa ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odin, będzie najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem.

Mogę Cię pocieszyć, że mi kies nie działa ani na S3 ani na Note 10.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi