Skocz do zawartości
duchsw

Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Rekomendowane odpowiedzi

Poinforumje tylko, że po długich zabawach ze sterownikami mtp komputer wykrył telefon aktualizacja przez kies załatwiła wszystkie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z moim samsungiem otóż gdy chcę połączyc się z komputerem to komputer raz go wykrywa a raz nie czasami piszę że urządzenia nie rozpoznano itp. Po wielu próbach gdy się połączy i zacznę coś przesyłac w połowie czasem telefon się rozłączy.. Ściągnąłem kies i dalej jest to. Mam androida 4.1.2 jutro spróbuję wgrac 4.2.2 i jak nie podziała to wymienię kabel usb. A jeśli nie to to już nie wiem co to może byc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Problem wygląda tak:

przy podłączeniu telefonu przez kabel usb do PC niby łączy, niby komputer go widział przez chwilę, ale zwykle pojawiał się komunikat - nieznane urządzenie usb.

Gdy poruszałem kablem, czasem się podłączył ale zwykle po kilku minutach zrywało połączenie.

Po kilku aktualizacjach, szczególnie tej ostatniej oryginalnego stockowego romu teraz w ogóle się nie pojawia jak chcę podłączyć telefon - tryb multimedialny czy aparat - po prostu podłączam, telefon tylko się ładuje.

Zwykle też wiesza mi się cały interfejs gdy usiłuję odpalić nfc i s-beam, nie wiedzieć czemu.

Jesli ktoś ma jakiś pomysł, zanim oddam na gwarancję telefon, będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki problem:

po podłączeniu do kompa Kies wykrywa telefon oraz mogę wejść w pamięc telefonu oraz karty.

po podłączeniu w trybie Download mode program Odin nie wykrywa telefonu nawet nie ma żadnego dzwięku podlączenia. Jakaś sugestia? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt23

@up

Oczywiście wejście do download mode zatwierdzasz przyciskiem volume-up?

Zmień port w komputerze, ewentualnie komputer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam pytanie, czy istnieje jakiś alternatywne połączenie telefonu, aby nie łączyć się przez Kiesa.

Podłączam S3 do kompa i wyskakuje mi okno menagera plików ale on strasznie wolno chodzi.

Jak przekładam kartę pamięci do czytnika to śmiga, jak miałem Galaxy ACE to po podłączeniu telefonu wykrywało mi jak dysk usb i można było normalnie nagrywać. W S3 otwiera mi się pseudo okrojony eksplorator który strasznie muliii.

Może jest jakiś programik do szybkiego przesyłania plików pomijając Kiesa i ten łindows szit?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem, posiadam galaxy s III tylko, ze angielska wersje i chcialem wgrac nowego root'a. A mianowicie nie moge wejsc w download mode i włączaja sie "Facotory Mode" i sa opcje takie jak "full test, item test...". Kies nie wykrywa tele ;/ Czytalem juz duzo tematow, sprawdzilem imei telefon jest orginalny. Widzialem, ze w innych postach pytaja sie o build number "IMM76D.I9300XXBLFB" ANDROID 4.1.1 Prosze o pomoc z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłącz telefon, wciśnij "Volume down + Home + Power"

Telefon uruchomi się i zapyta czy jesteś pewien że chcesz wejść w download modw czy może uruchomić ponownie.

Jeżeli nie uzyskasz tego efektu, znaczy że Twój s3 ma raczej tyle z Samsungiem wspólnego co i z Apple. Każdy s3 ma download mode.

Pozdrawiam, Wycior

GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robilem juz tak i włącza sie tak jak napisalem. Sprawdzialem imei na stronie i pokazuje mi ze to jest galaxy s III. I sprawdzalem na necie wyglad w srodku itp. I wychodzi na to, ze jesli to jest podrobka to wyglada idetyko jak orginal Oo

Edytowane przez paz102102

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi