Skocz do zawartości
czysty76

ROM [ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

rowniez zasysam, instaluje, testuje i oczywiscie napisze co sadze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Jest już ktoś w trakcie testowania? :) niech napisze jakie wrażenia itp. Ja narazie nie instaluje bo nie wiem czy warto sie przesiąść ze Strike X.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak na razie ROM sprawuje się całkiem nieźle, bawię się nim od samego rana ( jest znacznie szybszy niż Kingcobra, a co do Strike to ciężko mi ocenić obydwa są baardzo szybkie ;) ) bawiąc się nim nie doświadczyłem żadnych nawet najmniejszych lagów, z wiech itp. na wcześniejszych wersjach Vipera zawsze mniej więcej po godzinie, dwóch troszkę go ścinało. Po zmianie kernela na HD T8 jest jeszcze lepiej :DD jeśli ten stan się utrzyma to będę baardzo zadowolony (Strike i KingCobra troszkę mi się ścinały na tym kernelu ( T8 ) jak i Pacha. ) Szkoda że ROM wgl nie jest stylizowany na Sense 5,w szczególności brakuje mi lockscreen'a :( trzeba będzie na własną rękę poszukać modów :dontgetit: spolszczenie wg mnie jest gorsze niż ostatnio, jak na razie zauważyłem brak w ustawieniach klawiatury. Szkoda że podczas instalacji nie ma opcji? instalowania aplikacji jak to było w przecieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szybko jak zainstalowałem nowego Vipera to jeszcze szybciej odinstalowałem. Niestety nie wnosi on już nic nowego czego by nie było.Tak jak kolega pisał wyżej słabe spolszczenie brak elementów Sens 5 sprawia, że troszkę się osobiście zniechęciłem do tego ROM-u. Ale każdy ma inne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z czysty76.

po 1: słabe spolszczenie zwłaszcza w opcjach klawiatury

po 2: brak elementów sens5 co mnie trochę rozczarowało bo konkurencja już to ma

po 3 i po najważniejsze jak dla mnie: nadal nie da się zmienić głośności systemu tzn po zmianie w quick settings jak ponownie wejdę w klawiaturę telefonu u wpisuje numer znów wraca do ustawienia na maxa i pika tak głośno aż trzeszczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na liście aplikacji macie coś takiego jak "side panel"

radzę przetestować wszystkie funkcje tej aplikacji zanim powiecie, że nowa wersja nie wnosi niczego nowego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widziałem i testowałem. do tego nic nie mam bardzo fajna i przydatna sprawa. otwiera różne aplikacje w małych oknach tak że można korzystać z innych aplikacji w tle. ogólnie uwielbiam ten rom i wszystkim go polecam jednak 3 punkt mojego poprzedniego postu strasznie mnie irytuje ze nie da się tego zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@banana wszystkie funkcje przetestowałem, side panel jest dość ciekawą opcją ;) ale brakuje takiego efektu WOW :ok: jak przy wcześniejszych wersjach. Korzystam z ROM'ów Team Venom od wersji 1.2.3, każda nowa wersja była lepsza od poprzedniej a ostatnia dłuugo wyczekiwana aktualizacja z lekka nas zawiodła pod w/w względami. Ciekawi mnie dlaczego ROM wgl nie posiada elementów z Sense 5 ao.o, poszukiwania na własną rękę modów upiększających :DD jest lekko irytujące... już dwa razy wieszał mi się telefon podczas włączania ( w miejscu htc desire hd itd ) po flashowaniu jakiegoś motywu aż trzeba było przywracać backup :wsciekly: ( próbowałem jak na razie stąd xda-developers - View Single Post - [ROM][15.05.2013] Strike X V1.0 [4.0.4\4.1] i lipa :dontgetit: ) teraz będę próbował stąd Venom ViperDHD Theme and Mods Thread - xda-developers może coś ruszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ten rom to nie sense 5, tylko sense 4, więc logicznym jest, że wygląda jak sense 4

zawsze mnie wkurzały romy typu "gingerfroyo", "icsbread" itp. i tak samo jest z sense w tym przypadku

jak już Ci tak bardzo zależy na wyglądzie sense 5, to sprawdź skórkę sense 5 by reza

@syjan

podczas pisania na klawiaturze zmniejsz głośność, to zmniejszysz głośność systemu

w ogóle po co dźwięki podczas pisania? wibracje rozumiem, ale dźwięki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Factor

Dobra poddaje się... jak skorzystać z tej funkcji side panel? gdzie sa jakies ustawienia itp itd? Jak to aktywować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi