Skocz do zawartości
czysty76

ROM [ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

Vinci

Tak. Wystarczy poczytać trochę...

Ej Panowie a mam rozumieć że standardowo jest kernel T5 tak? ten z "lepszym trzymaniem baterii". bo przesiądę się jutro z PACmana na to coś i zobaczę jak to mi podpasuje, ale dla mnie ważna jest bateria bo na wielu customach to po prostu tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Tak sobie siedziałem i czytałem o tym ROMie i wyczytałem, że kernel można zmienić na bardziej "dostosowany". Mając już zainstalowanego Vipera w DHD sprawdziłem wersję kernela - 3.0.16-PachaRX-itd. Postanowiłem, po przeczytaniu wielu wpisów, wgrać kernel T6,5 stąd: http://forum.android.com.pl/f224/3-0-80-hd-kernel-t8-by-tweakos-dla-roma-w-ics-z-naka-adkae-sense-295651/

Recovery, wgrywanie z SD, pełen sukces wg. shella, reboot systemu - uaktualnia 250 aplikacji czyli JEST DOBRZE. Po długim oczekiwaniu wchodzę w info o telefonie - kernel ten sam, co przedtem. Hm.

Ale za to wifi przestało działać:>

O co cho?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy przed instalacja kernela zrobiłeś wipe dalvik cache?

* HTC DHD *

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że tak:)

A może to dlatego, że mimo, że mam perm root i unlock bootloadera - nadal mój telefon jest S-on? unlock i roota robiłem wg poradnika który podałem w temacie niżej (O AAHK).

Kurcze, zaczynam się bać, że przedobrzylem i spierdzieliłem sobie teflon.

Mój Bootloader wygląda tak:

*** UNLOCKED ***

ACE PVT SHIP S-ON RL

HBOOT-2.00.0029

MICROP-0438

RADIO-26.14.04.28_M

eMMC-boot

Dec 22 2011, 14:28:19

Nie wiem, może go przywrócić do stanu pierwotnego? Mogę flashować ROMy, niby jest SU ale kurde kerneli nie przyjmuje żadnych. Niby robi się update Aplikacji i w ogóle ale koniec końców zawsze na koniec wywala że Kernel pozostaje ten sam: PachaRX. I tyle. Poproszę o jakieś wskazówki bo trochę zgłupiałem.

ROM obecnie mam wgrany inszy, bo chciałem sprawdzić czy pomoże...nie pomogło, ale ROM niezły - StrikeX 1.0.

Jeżeli trzeba, bardzo proszę ten wpis przenieść w jakieś bardziej odpowiednie do tego miejsce...

Edytowane przez putonsky
    nowy pomysl ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, dzięki. To teraz potrzebuję radio S-off najpierw bo "incopatible rom/kernel" :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vinci

Chyba pobawię się tymi kernelami żeby jeszcze wydłużyć działanie baterii ale powiem wam, że jestem i tak pozytywnie zaskoczony tym jak długo mi trzyma. 2,5 dnia bez nadmiernego używania (takie sporadyczne) to bardzo dobry wynik jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy dziala wam aparat z flashem na ostatnim kernelu pacha?mam 50% baterii i sie tel wyłącza..

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak :hyhy: wszystko śmiga aż miło na Kernelu Pacha jak i T10 ;) spróbuj innej apki do aparatu bądź jeszcze raz wgraj ROM :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeny ale mi się tnie ten viperdhd...kernel to t8. Tak swoja droga jakiś czas mnie już nie było może jakiś inny rom teraz jest najlepszy na dhd bo viper muli że aż szkoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi