Skocz do zawartości
czysty76

ROM [ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

AS0

Chciałbym zapytać użytkowników tego ROMu jakich ustawień procesora używacie?

Osobiście zależy mi na dobrym trzymaniu baterii. Sam mam teraz ustawione: taktowanie 1GHz + SmartassV2 i SiO na kernelu Pacha 2.9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LIPTEK

Siemka, mógłby mi ktoś wyciągnąć aplikacje SMS z tego romu ? bo tutaj mogłem napisać wiadomość o długosci 10-ciu sms , a w Sabsie albo RandomRom-ie moge tylko o wielkości 5-ciu... tak wiem że mógłbym zainstalować Vipera, ale wole standartowy wygląd i ten ROM strasznie jadł mi baterie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego po pierwsze primo; skoro masz paczkę .zip z tym romem, to sam sobie wyciąg .apk od SMS z paczki (powinna być w system>apk)

Po drugie primo; co to ci da, jak takie ustawienia są zapisane w pliku build.prop. Musiałbyś edytować ten plik, zmienić mu ustawienia odnośnie SMS, i zapisać go ponownie. A wiesz jakie i które to linijki w tym pliku? Edytować i zmienić można, ale jak coś tam pochachmęcisz to możesz uwalić fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LIPTEK

hmmm..... a można gdzies znaleźć te linijki ? albo jakby ktoś powiedział jakie to ? :( bo strasznie mi to przeszkadza :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wiem które to i czy w ogóle to coś da? Tu masz temat jakby co; http://forum.android.com.pl/f14/edytujemy-androida-poprzez-plik-build-prop-131912/ :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hajer

@ASO ja mam 1.2 GHz i nic się nie dzieje . Wydaje mi się tylko że bateria szybciej leci w dół.

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy jak w tym przy tym kernelu PachaRX-VS4 2.9[s2W][uSB OTG][ZRAM][FastCh] włączyć S2W? Widzę w kernel tuner mam off. czy działa wam nagrywanie rozmów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziala wam VenomHub?? u mnie jak wchodze w jakas pozycje w VenomHub to wszedzie jest pusto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Mała aktualizacja ode mnie :)

Z informacji z oficjalnego wątku na XDA wynika:

-ROM nie jest już dalej rozwijany

-w planach jest przejęcie projektu przez kogoś innego

-VenomHUB nie działa dla wszystkich

-ostatnia wersja to 2.3.0 i nie należy instalować żadnej aktualizacji, która może się ewentualnie pojawić, bo to fejk/wersja na inny telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, Panie, macie gdziesik w archiwach swych paczkę z tym romem? Oficjalny link nie działa a mój dysk został sformatowany i tak nie bardzo mam jak vipera zainstalować, a przyznać muszę, że się za nim stęskniłem:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi