Skocz do zawartości
czysty76

ROM [ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się orientuje jak w tym romie mogę odznaczyc opcję " unikaj połączenia WiFi o słabej jakości ? "

A może jest jakaś aplikacja która mi tą opcję wyłączy ?

Wysłane z mojego HTC Inspire 4G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę u siebie takiej opcji ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo nie ma tej opcji , a powinna ,szukam aplikacji która doda mi ten element

Wysłane z mojego HTC Inspire 4G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie trzeba mieć radio do tego softu, albo co może być przyczyną niedziałającego wifi? Mam radio 12.65.60.29U_26.14.04.28_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :) Przesiadł się ktoś z Romu SVHD v2.1.0 na ten ? Bo jestem posiadaczem SVHD v2.1.0 który jest bardzo dobry ale znudził mi się już wygląd. Jestem ciekawy czy ten jest wolniejszy/szybszy ? I czy warto na niego przejść :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś linka jakoś odświeżyć? Nie chce mi sie pobrać ciąglwe pisze że błąd, prosze czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby komuś Wifi nie działało, to ja wgrałem ten rom przez 4ext i dopiero wtedy ruszyło mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kilka dni temu na starym androidzie 2.3.5 po "x" razie wyskoczyła mi informacja iż moja wersja androida jest zbyt stara by program działał więc się wkurzyłem i postanowiłem wgrać nowy room skorzystałem z tego poradnika

http://forum.android.com.pl/topic/166625-aahk2-root-debrand-sim-unlock-s-off-supercid-custom-recovery/

bez bicia przyznaje się ,że nie przystąpiłem do zrobienia tego

Jeżeli masz już odblokowany telefon to wgraj najnowsze, oryginalne zrootowane oprogramowanie aby uniknąć ewentualnych problemów z GPSem:

Jak wgrać pobrany wcześniej oryginalny ROM?

• Sformatuj kartę tak jak na początku - FAT32 4KB
    • Pobierz paczkę RUU_Ace_Sense30_S_HTC_WWE_3.12.405.1_Radio_12.65. 6 0.29_26.14.04.28_M_release_225512_rooted.zip (lub źródło #2) i wypakuj (do uzyskania pliku PD98IMG.zip).
    • Wyłącz telefon (ważne aby wcześniej, zgodnie z instrukcją, wyłączyć szybkie uruchamianie)
    • Wypakowany plik PD98IMG.zip przenieś na kartę pamięci (sformatowaną w FAT 32 4KB) luzem, nie do żadnego folderu.
    • Wejdź w HBOOT (na wyłączonym telefonie naciśnij i przytrzymaj na raz VOL- i POWER).
    • Gdy plik PD98IMG.zip zostanie wykryty zostanie wyświetlony komunikat czy chcesz go sflashować - zatwierdź VOL+.
    • Gdy cała procedura dobiegnie końca i naciśnij POWER aby telefon się zrestartował.
    • Usuń z karty pamięci PD98IMG.zip.

z powodu , że musiałem czekać ponad godzinę na pobranie pliku

po zrootowaniu przeszedłem do zmiany roomu skorzystałem z tego

http://forum.android.com.pl/topic/74535-romsense-410807-team-venom-presents-viperdhd-301-welcome-to-the-future/

i mam kilka pytań/problemów a

1. a więc jak mam klawiature "qwerty" wybierając literę "w" telefon zaczyna mi wybierać e/q (również miałem ów problem przed zmianą rooma)

2. w ss'ie którym zaznaczyłem strzałką również nie działa mi dotyk i gdy tam naciskam wybiera mi numer niżej również nie mogę usunąć ikonek z pulpitu ( miałem tak równiez przed zmianą "rooma" lecz po kalibracji problem zanikł (w starym roomie)

a tak wygląda gdy próbuje skalibrować ekran

post-377116-0-12742400-1427910197_thumb.png

post-377116-0-30875500-1427910181_thumb.png

Czy ów problemy są spowodowane roomem i czy polecacie inny

Pozdrawiam

@Edit

Gdy wchodzę w aktualizacje wyszukuje mi nowa aktualizację i gdy nacisnę "aktualizuj" to zaktualizuje mi room od venom team czy wróce do 2.3.5?

Edytowane przez qriozum
    Media wstawiamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi