Skocz do zawartości
czysty76

[ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy działają wam ustawienia wiadomości? (->Wiatomości->Menu->Ustawienia) ja mam ciągle force close..

A na marginesie ROM bardzo fajny, możliwość konfiguracji mnie przygniotła (na plus :D )

Przeszedłem z Virtuous Infinity i na razie nie wracam, zostaje przy tym na dłużej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Jest Fix na fc w wiadomościach do pobrania na XDA.

Wysłano z HTC Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Jest Fix na fc w wiadomościach do pobrania na XDA.

To lepiej zrobcie backup/mirror, bo watek zostal zamkniety.

--

wysłane z TapaTalk'a pracującego pod ROM bez nazwy v1.0.2 (kernel v48)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam czy działają wam ustawienia wiadomości? (->Wiatomości->Menu->Ustawienia) ja mam ciągle force close..

A na marginesie ROM bardzo fajny, możliwość konfiguracji mnie przygniotła (na plus :D )

Przeszedłem z Virtuous Infinity i na razie nie wracam, zostaje przy tym na dłużej

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1450620&d=1351851611

---------- Post dołączono o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Faktem jest , że wątek na XDA jest zamknięty ale nie znaczy to, że my tutaj nie możemy sie wymieniać spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki:zdrowko:

Fix pomógł, nie wchodzi do powiadomień ale problem nie występował tylko u mnie,... na pewno to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Faktem jest , że wątek na XDA jest zamknięty ale nie znaczy to, że my tutaj nie możemy sie wymieniać spostrzeżeniami.

Nie no, jasna sprawa za mozemy.

Z uwagi na mozliwosci calkowitego usuniecia tematu/linkow z XDA, sugerowalem zeby zrobic kopie tego fixa.

powiem wam ze macie z pewnoscia super na DHD z tym ROMem.

Jeszcze nigdy dotad nie spotkalem takiego "wypasu".

Bawilem sie nim troche na DZ, ale zupelnie odwrotnie dziala mi rotacja. Niestety, nie mam dostepu do swojego sprzetu domowego, i wszystko to robilem na smartfonie (port).

--

wysłane z TapaTalk'a pracującego pod ROM bez nazwy v1.0.2 (kernel v48)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Czy ktoś może napisać jak wygląda scrollowanie góra dół na widgetach nie Sense np. widget Gmail'a. Czy widać lagowanie tak jak w Infinity? Nie mogę sam sprawdzić bo linki są chwilowo wycięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi widget Gmail'a działa płynnie żadnych lagów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andriu

Potwierdzam że rom wypas. Także przesiadłem się z Virtuous Infinity. Masa dodatków, ustawień. Fix-a do wiadomości muszę wgrać tylko. A pytanie mam jedno, czy u was możecie podkręcić procka w Venom Tweaks, bo u mnie to nie furka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Potwierdzam że rom wypas. Także przesiadłem się z Virtuous Infinity. Masa dodatków, ustawień. Fix-a do wiadomości muszę wgrać tylko. A pytanie mam jedno, czy u was możecie podkręcić procka w Venom Tweaks, bo u mnie to nie furka.

Faktycznie sprawdziłem i nie śmiga jak powinno. Zresztą do pordkęcania procka używam innego programu, który nigdy mnie nie zawiódł ale to faktycznie nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi