Skocz do zawartości
czysty76

[ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

SnP88

hej może ktoś mi mógł pomóc z instalacja aplikacji od zadań na tym romie zazwyczaj w sense była od razu a teraz jej nie ma ;( przy instalacji jest na liscie wiec powinna być prosze o pomoc poniewaz tylko to mnie blokuje przed codziennym urzytkowaniem tego romu.

moze mogłbym jakos wyciągnać z innego romu i wrzucić na ten istnieje taka możliwość ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wrzuciłem z backupu ROMu Virtuous przez Titanium. Działa bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem vipera u siebie i mogę powiedzieć że niestety jest dużo wolniejszy od sabsy i niczym się tak bardzo nie wyróżnia oprócz tego, że ma mase tweeksów które kilka z nich z chęcią bym zastosował w sabsie i to wszystko... tak więc z powrotem wróciłem do sabsy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybeck

Mam problem z tym romem, po zainstalowaniu go mam co jakiś czas samoczynne całkowite resety telefonu. Przed wgraniem romu zrobiłem super wipe od mike1986, jak i wyczyściłem kartę pamięci. Miał ktoś tak?

Edytowane przez rybeck

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spotkałem sie z czymś takim u mnie śmiaga pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Spokojnie można aktualizować przez OTA ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie mam Sabsa Prime 8.5 i zastanawiam się czy warto się przesiadać. SP mnie strasznie momentami irytuję :( muli, laguje... itp.

Czy tutaj wszystko działa w miarę lepiej ? A zwłaszcza aparat (podstawa) i nagrywanie 720p ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Obecnie mam Sabsa Prime 8.5 i zastanawiam się czy warto się przesiadać. SP mnie strasznie momentami irytuję :( muli, laguje... itp.

Czy tutaj wszystko działa w miarę lepiej ? A zwłaszcza aparat (podstawa) i nagrywanie 720p ?

Kolego wszysyko działa świetnie i warto spróbować instalacji chociażby dla samej zawartości Tweak-ów. ROM jest bardzo stabilny a to że lekko przycina na samej nakłądce SENS to chyba nie nowoś, gdzyż jest to wersja FULL SENS i nasze DHD jeszcze tego nieogarniają niestety :(

---------- Post dołączono o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Po aktualizjacji ROM-u zauważyłem znaczną poprawę w płynności działania pulpitów. Naprawdę polecam aktualizację :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze wykonałem próbę aktualizacji przez OTA, i kazało wyłączyć telefon i wisie teraz od kilkunastu minut ekran wykrzyknik w trójkącie i pod nim figurka androida... jakieś rady ???

HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi