Skocz do zawartości
czysty76

ROM [ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

SnP88

Jedna chyba trzeba robić zawsze backup

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Backup mam... ale jedyną opcją jak wchodzi w grę to wyjęcie baterii(przyciski nieaktywne, wyłączyć się nie da)... ale obawiam się co będzie po tej operacji>:(

No dobra wyłączyłem nie wiem czemu się zwiesił... wygląda że jest OK, zassysam i normalnie przez recovery wgram nową wersję. :)

Edytowane przez siwyyy77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SnP88

po takich operacjach najwyzej uszkodzi sie rom recovery sie nie zmienia wiec nie powinno byc problemów z przywróceniem danych czy tam wgraniem nowego romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Rom po aktualizacji chodzi płynniej,prawie idealnie;) Ciekawe jak będzie się dłużej zachowywał .Brakuje mi tylko obsługi pilota od słuchawek.Ale tego nie ma żaden rom z sense 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś spróbuje zainstalować to http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1470919&d=1352537980 i proszę niechaj napisze czy ma zmiany w taktowaniu procka ale z poziomu ROM-u w Tweakach. Bo u mnie to nie chce zaskoczyć. Próbuje podtaktować na marne 1200 i wraca na 1000 nawet po restarcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może ktoś spróbuje zainstalować to http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1470919&d=1352537980 i proszę niechaj napisze czy ma zmiany w taktowaniu procka ale z poziomu ROM-u w Tweakach. Bo u mnie to nie chce zaskoczyć. Próbuje podtaktować na marne 1200 i wraca na 1000 nawet po restarcie.

działa..ale do końca nie potwierdzę bo u mnie działało bez fixa ..ale zainstalowałem, ot tak dla próby ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    działa..ale do końca nie potwierdzę bo u mnie działało bez fixa ..ale zainstalowałem, ot tak dla próby ;)

Jak programem Voltage Control ustawie taktowanie np na 1200 to dopiero w Twekach się ustawi i jest ale niestety. Przez same Tweak-y niestety nie daje u mnie rady :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czysty76 Mam podobnie, w pierwszej wersji też tak było...:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, jeszcze jedno pytanie... jak z robieniem zdjęć i nagrywaniem filmów 720p. Dla mnie to podstawa ;)

W aparacie nie używam jakiś tam efektów tylko zwykłe pstryk i tam samo przy kręceniu video... ale czy to działa poprawnie, czy nie ma niespodzianek w postaci FC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Nagrywa w HD i fotki pstryka w 8mpix. Żadnych problemów na tą chwilę.Czego chcieć więcej.

Wysłano z HTC Desire HD z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi