Skocz do zawartości
czysty76

ROM [ROM][Sense 4.1][08.07] Team Venom presents: ViperDHD 3.0.1 - welcome to the future

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza wersja mało stabilna. Po przeniesieniu programów na Kartę nie widzi ich w Managerze, po chwili samoczynny restart telefonu. Brak możliwości aktualizacji przez OTA - zatrzymuje się na trójkącie.

Mam nadzieję, że nowa wersja jest stabilniejsza. Zaczynam instalację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pierwsza wersja mało stabilna. Po przeniesieniu programów na Kartę nie widzi ich w Managerze, po chwili samoczynny restart telefonu. Brak możliwości aktualizacji przez OTA - zatrzymuje się na trójkącie.

Mam nadzieję, że nowa wersja jest stabilniejsza. Zaczynam instalację.

Kolego to co piszesz jest dla mnie SF, gdyż pierwsza wersja tylko przycinała a teraz wszystko śmiga jak nalezy może tlyko źle wgrałeś ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czysty76, może i tak. Nie wiem, pozwoliłem sobie opisać to co się u mnie działo ;) Nie bij :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czysty76, może i tak. Nie wiem, pozwoliłem sobie opisać to co się u mnie działo ;) Nie bij :P

NIe no spoko tylko się dziwię, że takie straszne masz objawy na DHD bo naprawdę ROM śmiga przepięknie. Ma pewne niedociągniecia sam jedno znalazlem, które mnie troszkę zirytowało ale cóż u każego ROM-y zakochowują się inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już zainstalowałem nowsza wersję. Zobaczymy jak będzie.

Czy przywrócenie aplikacji Titaniumem może dawać takie problemy? Programy które mam są zakupione w google play (na moim poprzednim sofcie "markecie") lub są darmowe (również z GP).

Każda podpowiedź (czego się ustrzec) jest dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Już zainstalowałem nowsza wersję. Zobaczymy jak będzie.

Czy przywrócenie aplikacji Titaniumem może dawać takie problemy? Programy które mam są zakupione w google play (na moim poprzednim sofcie "markecie") lub są darmowe (również z GP).

Każda podpowiedź (czego się ustrzec) jest dobra :)

W ten sposób nigdy nie przywracałem programów jedynie przez synchronizacje i masz wszystko jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nagrywa w HD i fotki pstryka w 8mpix. Żadnych problemów na tą chwilę.Czego chcieć więcej.

Wysłano z HTC Desire HD z użyciem Tapatalk

dokładnie czego chcieć więcej... kilkanaście minut zabawy i powiem LOL ! ten Rom zostaję u mnie na stałe.

Po prostu o niebo lepszy już na pierwszy rzut oka od Sabsy Prime !

Fakt, po instalce wymagał chwilki na "ułożenie się" no ale to na customach normalne ;)

Cud, miód palce lizać ;) testy więc trzeba zacząć codziennego użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jestem na nowej wersji. Teraz czas na pełną synchronizację i zobaczymy jak to będzie :)

Jak na razie bardzo przyzwoicie :thumbup:

Wysyłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brak możliwości aktualizacji przez OTA - zatrzymuje się na trójkącie.

Masz zapewne recovery CWM, miałem to samo... wgrałem 4EXT recovery i poszła instalka przez OTA.

Rom po aktualizacji ciut lepiej pracuje IMHO

Edytowane przez siwyyy77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Najnowszy Viper v.1.1 całkiem niezły ale jak dla mnie zostaje jednak Sabsa. Jest jedna irytująca sprawa z Full Sense 4.x na DHD. Skrolowanie góra dół w widgetach nie Sense czyli np. Gmail (chociaż tego akurat nie używam ale można sobie na nim sprawdzić) jest mało płynne i zamula tak jakby cały pulpit. Wydaje mi sie ze to przez to całe skalowanie launchera. Na Sabsa nie ma z tym problemu bo tam nie było skalowania.

Na Infinity jest ten sam problem (sam pulpit jest tam dodatkowo nie do końca przeskalowany).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi