Skocz do zawartości
HarryRobinson

Samsung i5800 - opinie włascicieli

Rekomendowane odpowiedzi

@szokoloko to że dobrze się go trzyma nie znaczy że chwyt nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu dlatego zapytałem.

Mnie wkurzała "wypustka" na dole większą niz w galaxy 2 i sciecie po bokach takie ostre subiektywna opinia :)

---------- Post dołączono o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Mnie wkurzała "wypustka" na dole większą niz w galaxy S i sciecie po bokach takie ostre, subiektywna opinia :)

Filmik YT podobno dobrze działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchuu
    Mnie wkurzała "wypustka" na dole większą niz w galaxy 2 i sciecie po bokach takie ostre subiektywna opinia :)

---------- Post dołączono o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Filmik YT podobno dobrze działają

Bardzo dobrze działają na YT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, że super działanie YT jest na 3G a nie na wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ogólnie telefon całkiem niezły, rozdzielka trochę słabsza, ale przecież telefony z porządnymi amoledami są dwa razy droższe.

Jest całkiem nieźle, obiektywnie patrząc, aczkolwiek mam jeden zasadniczy problem, mianowicie słabo zbiera sieci WiFi.

Poprzednia Nokia łapała moją prywatną sieć Wifi nawet w budynku sklepu oddalonego o dobre 300m. W przypadku i5800, wyjście dalej niż 10 m od domu kończy się już rozłączeniem i sieci zero. W domu wszystko śmiga bez problemu, Czy to jest anomalia, reklamować takie działanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedlugo bede mogla wymienic telefon i zastanawiam sie wlasnie nad samsungiem i5800.

Mam takie pytanie czy w nim jest tylko i wylacznie klawiatura qwerty? czy mozna tez zamienic czasem na zwyklą?

Tez przeraża mnie system android poniewaz do tej pory z niego nie korzystalam a jak o nim czytalam to odnioslam wrazenie ze trzeba sie troche na nim znac. Chodzi mi o to ze trzeba sciagac roznie aplikacje np zeby sie sam nie laczyl z internetem itp i obawiam sie ze trudno mi bedzie sie polapac w androidzie.

Dlatego tez zastanawialam sie nad Samsungiem Monte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jurras

Możesz ustawić klawiaturę 3x4 jednym ruchem.

Natomiast jeśli przeraża Cię ściąganie programów to odpuść sobie Androida. I5800 ma opinię dopracowanego telefonu przez producenta, a i tak już na tym forum pojawiło się szereg problemów. Coś za coś.

Z drugiej strony możesz zawsze korzystać z porad uprzejmych kolegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pinka90 przy okazji mogę Ci odpowiedzieć.

Telefon jest dla mnie wyjątkowo prosty w obsłudze, ale jest to tylko moja opinia, ja szybko łapię takie tematy,

Widzę, ze tutaj wszystkie podstawowe funkcje działają od włączenia.

Jedynie należałoby właśnie wykasować ustawienia APN odnośnie internetu z GSM (jeśli ktoś nie chce takowego używać)

Instalacja aplikacji z Marketu androida to barszcz, najprostsze pod słońcem, dwa kliknięcia.

Jedynie z ustawieniami trzeba trochę paluchem dotknąć, czasem przytrzymać, trzeba trochę mieć wyobraźni, ze tak to nazwę. Wpisywanie esów może być bardzo ciekawe przez funkcję SWYPE która ma zaimplementowany zaskakująco dobry polski słownik, nawet przekleństwa. Jednak domyślnie ustawiona jest klawiatura Samsunga, ekran bardzo dobrze reaguje, lecz ekranik ciut za mały, trzeba mieć mniejsze paluszki, ewentualnie trochę wprawy. Wrażenia całkiem niezłe, jednak przypominam o moim problemie z Wifi (post wyżej), może ja mam za duże wymagania, poprzednia Nokia była bardzo dobra w wychwytywaniu Wifi. W każdym razie w domu działa bez problemu. Na zewnątrz zasięg pada pomimo zewnętrznej anteny podpiętej do rutera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za informacje :)

To jest tak ze ja tez lubie bawic sie nowymi telefonami sama , zaglebiac i odkrywac nowe funkcje ale jak poczytalam o tym androidzie to zaczelam sie powaznie zastanawiac. No ale moze to tak strasznie tylko wyglada ;p Moze uda mi sie znalezc prosta instrukcje androida poczytam i zobacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dlatego tez zastanawialam sie nad Samsungiem Monte

samsung monte tez ma fabrycznie wlaczone 3g i tez je musisz wylaczyc. i na i5800 i na monte wylaczasz to w ustawieniach trybu pracy sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha :)

No bo mi chodzilo o to ze jak jest android to sam wlacza sie internet i pieniadze trace bez mojej wiedzy i ze trzeba zainstalowac jakis program zeby zablokowac to samoczynne korzystanie telefonu z internetu.

W monte jest tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi