Skocz do zawartości
HarryRobinson

Samsung i5800 - opinie włascicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzisz do marketu, klikasz SZUKAJ, wpisujesz APNDroid, znajduje, klikasz ZAINSTALUJ, w ustawieniu programu zaznaczasz "WYŁĄCZ wszystkie APN-y" i koniec . Łącznie 20 sekund roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

APNdroid nie dziala z era. mi dziala jedynie toggle data.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy toggle data jest jakoś bardziej skomplikowana czy ma podobne działanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aha :)

No bo mi chodzilo o to ze jak jest android to sam wlacza sie internet i pieniadze trace bez mojej wiedzy i ze trzeba zainstalowac jakis program zeby zablokowac to samoczynne korzystanie telefonu z internetu.

W monte jest tak samo?

monte raczej nie laczy sie sam z netem, ale jest taka sprawa, ze jak siedzisz na wi-fi i stracisz chwilowo zasieg, to lubi sie nie przypomniec, ze nie ma zasiegu tylko ciagnie hajs z konta. no i oczywiscie kazdorazowe przypadkowe czy tez nie klikniecie w 'internet' rowniez od razu laczy nas z siecia, dlatego 3g lepiej miec wylaczone (bateria tez dluzej potrzyma).

przy androidzie masz o tyle latwiejsza sprawe, ze zalatwiasz to jednym apndroidem, co jest zdecydowanie prostsze niz grzebanie w ustawieniach monte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ktos ma karte z Ery to nie wszystkie APB blokery dzialaja np bardzo popularny APNdroid NIE dziala. Wina oczywiscie Ery. Za to polecam SMODA Widget z marketu. Ten na pewno dziala z Era. Jezeli ktos ma karte z innej sieci to dziala praktycznie dowolny apn bloker.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie flasha w przeglądarce.Czy ktoś instalował Skyfire Browser v2.2.0 (jeżeli tak, to proszę o wrażenia).Ktoś napisał, że i5800 ma HTML5 - gdzie oficjalnie jest ta informacja? I jeszcze znalazłem kilka innych przeglądarek internetowych na i5800: Dolphin Browser HD v1.0.0, Dolphin Browser HD v2.0.0, xScope v5.33 . Jeżeli można , to proszę o wrażenia z użyteczności tych przeglądarek na i5800.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiem sie odnosnie flasha ogolnie - instalowalem 10.01 - zainstalowal sie jako flash 9.x - w operze flash nie dzialal. W standardowej przegladarce jedyna roznica byly ..zamulajace reklamy we flashu. Gry ani nic inne go nie dzialalo...no poza YT od razu w przegladarce (nie mobile tylko zwykle). Doplhin HD dziala ok choc skina ma paskudnego. Czasami potrafi sie wywalic za to obsluguje multitouch. Za to ma duzy plus. Opera tego nie potrafi, za to dziala szybciej - zewnetrzna kompresja danych na serwerach operowskich czyni cuda na wolnym laczu. Co do i5800 i html5 - nie mam pojecia :)

Edytowane przez HarryRobinson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy testowałeś skyfire v2.2.0 - (działa na podobnej zasadzie do Opery - zewnętrzna kompresja danych na serwerach skyfire i obsługuje pełny flash) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rawemon - daj przyklad strony ktora cie interesuje. Zainstaluje skyfire i zobaczymy. EDIT. ta przegladarka to duze fuj. np strona ery wiesza i pare innych tez. Co do ogladania filmow to juz lepiej na standardowej przegladarce z zainstalowanym flashem.

Edytowane przez HarryRobinson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zainstalowanego flasha 10.1 i normalnie pokazuje wersje 10.1, chodzą też tylko reklamy ale raczej nie mulą...

edit: Chodzą komuś kto nie instalował flasha gry ze strony gry.pl? Bo mi chodzą ale jak odinstalowałem flasha też normalnie chodzą i reklamy też... a na filmikach tak jakby wykrzykniki z flashem więc chyba on nie działa... może szedł by na telefonie z rootem? Do pobrania na tej stronie: http://www.addictivetips.com/mobile/how-to-install-flash-10-1-on-android-2-1-eclair-devices/ już sam nie wiem czy to nie fake :|

Edytowane przez NightRider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi