Skocz do zawartości
neshya

Pakiet internetowy z Play - zanikanie syg., rozłączanie komunikatora. Wifi ok.

Rekomendowane odpowiedzi

neshya

Witam się i bardzo proszę o poradę.

Posiadam Play na kartę, do tego wykupiony pakiet na internet w celu korzystania z gg. Problem w tym, że gdy łączę się przez sieć nie idzie przeprowadzić normalnej rozmowy - co chwila zrywane jest połączenie, wiadomości wysłane w czasie rozłączenia często nie dochodzą. Do tej pory radziłam sobie manualnym wylogowaniem się z gadu, poprzez zmianę statusu (gdy wracałam na serwer - dochodziły wiadomości hurtowo) ale jest to strasznie uciążliwe. Pisze w dziale ogólnym ponieważ jakiś czas temu próbowałam zmienić klienta GG na innego (nie pamiętam nazwy) - problem pozostał. Bardzo proszę poratujcie - potrzebuje mobilnego dostępu do gg firmowego :(

Warto dodać, że pod Wifi żaden problem nie występuje, mogę zostawić gadu na całą noc i wiadomości przychodzą regularnie, połączenia nie zrywa. Brak roota, brak task killera, telefon to Samsung Galaxy 551 z andkiem 2.3. Szukałam podobnego problemu w wyszukiwarce, jednak nie znalazłam nic odpowiadającego.

Edytowane przez neshya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki pakiet posiadasz? Oferte standardowa na karte, Lubie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymad

Cóż... miałem to samo, gdy siedziałem na ROMie, który zawierał oprogramowanie od HTC. Przeszedłem na Jelly Beana - myślałem, że to ja uszkodziłem telefon i/albo zasięg sam. Po zmianie systemu zdarza się, że wiadomość chwilę pójdzie, ale nie ma sytuacji, żeby GG się rozłączyło tak, że są szare ikonki kontaktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zmienić sieć domyślna na Plusa ustawienia ręczne nie automat włącz dane w roamingu i sprobuj pobrać ustawienia sieci automatyczne u mnie pomogło a też mam Play

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi