Skocz do zawartości
Endymion

Chwilowy brak w sklepie internetowym - Samsung Galaxy Note II

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym kupić Samsunga Galaxy Note II w Orange, niedawno był on dostępny od wczoraj na stronie pokazuje się "chwilowy brak w sklepie internetowym". Czy orientuje się ktoś ile może trwać niedostępność tego modelu? W innych sieciach niestety z tą ofertą jest za drogo. Jest to przecież najnowszy telefon z ich oferty więc jest to dziwne.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz dziwne. Telefon cieszy się powodzeniem, pierwsza partia się rozeszła, trzeba czekać na następną. Prędzej bym już do Samsunga zgłaszał pretensje niż do Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A orientujesz się ile może trwać oczekiwanie na następną partie? Bo z tego co wiem z s3 w orange tak nie było... przynajmniej od miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feru

Masz tam coś takiego jak "powiadom mnie o dostępności" pytaj w orange choć oni tez pewnie nie wiedzą :) Tez sie zastanawiam nad N2 ale powalczę o cenę. Jak ktoś kupił pierwsza partie to niech sprawdzi czy jest simlock.

Edytowane przez feru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem mam już to ustawione, ale to tylko dostanie się maila jak telefon będzie aktywny więc trochę zbędne bo sam mogę stronke odwiedzić. Myślisz że cena może spaść w najbliższym czasie? Jak dla mnie to i tak jest dobrze porównując z ceną s3, na allegro Note II jest dużo droższy a w mojej ofercie która chce wziąć(65(80 z vat) plany korzystne dla firm) jest to różnica raptem 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!

Chciałbym kupić Samsunga Galaxy Note II w Orange, niedawno był on dostępny od wczoraj na stronie pokazuje się "chwilowy brak w sklepie internetowym". Czy orientuje się ktoś ile może trwać niedostępność tego modelu? W innych sieciach niestety z tą ofertą jest za drogo. Jest to przecież najnowszy telefon z ich oferty więc jest to dziwne.

Pozdrawiam!

Przewidujemy dostawę modelu tego telefonu w najbliższym tygodniu. Z racji, że ilość tych urządzeń będzie ograniczona sugeruję na bieżąco obserwować informacje w tej sprawie na Start - strona główna, orange - www.orange.pl

Pozdrawiam,

Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu telefon zniknął z oferty : )?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Endymion, bieżące sztuki zostały wyprzedane przy zakupie za pośrednictwem strony internetowej. Czekamy na kolejną dostawę.

W przypadku zakupi za pośrednictwem telesprzedaży model tego telefonu jest jeszcze dostępny.

Pozdrawiam,

Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon teraz jest dostępny, błąd czy można zamawiać? Jak nie to prosiłbym o numer telefonu, gdzie dzwonić aby zamówić :).

Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Telefon teraz jest dostępny, błąd czy można zamawiać? Jak nie to prosiłbym o numer telefonu, gdzie dzwonić aby zamówić :).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Endymion, tak, telefony zostały uzupełnione również na stronie internetowej. Możesz śmiało składać zamówienie. W razie problemów z wypełnieniem formularza może skontaktować się z infolinią sklepu internetowego pod numerem 510 700 700 Konsultant pomoże w zatwierdzeniu zamówienia.

Pozdrawiam,

Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi