Skocz do zawartości
jagoda212167

Kiano Blade Core II GPS DVB-T wada wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich od niedawna jestem posiadaczem w/w tabletu i mam trochę nie wyjasnionych spraw , pisałem do serwisu ale kazali czekać (już tydzień) a telefonicznie nie idzie się dodzwonić do firmy Kiano ale do rzeczy

1.mam problem[/b] z dotykiem tzn nurtuje mnie sprawa , że dotyk dział jak lekko sciskam tylną część obudowy lub wyświetlacz po obrzeżach widać jak reaguje wyświetlacz moje pytanie do innych użytkowników czy ten typ tak ma czy to coś jest z moim tabletem , sam dotyk niby działa ale jest to irytujące jak mocniej ścisnę tablet to widzę jak reaguje wyświetlacz tak jakby obudowa była za cieńka

,

2.drugi problem to nie mogę połączyć się z siecią WI-FI zabezpieczoną WEP tablet po wpisaniu klucza ciągle pobiera adres sieciowy i w końcu się nie łączy , zaznaczam że w routerze jest wszystko ok mam kilka komputerów i łączą się bez problemu , jak tylko zmienię zabezpieczenie to Tablet się łączy z siecią

3.problem to tablet posiada podobno transmiter FM ale za nic nie wiem jak go uruchomić może ktoś mi wyjaśni

z góry dziękuję za pomoc mądrych ludzi a swoją drogą serwis Kiano słabo nawet bardzo słabo pracuje

Edytowane przez jagoda212167

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. No wiem dlaczego tak się dzieje z wyświetlaczem czasami się tak dzieje ale dotyk nie.

2. Tu chyba masz problem z siecią bo ja takich problemów nie mam.

3. Miałem dwa takie tablety jeden miał tą funkcję w Ustawienia>Więcej>Transmiter FM a w drugim nie mogę znaleźć tej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    aaaaaaaaaaaaaaaa[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepraszam za zły tytuł ale mój problem jest nietypowy i ciężko wymyśleć inny ale już wiem że to jest przypadłość tych tabletów że naciskanie obudowy z tyłu powoduje zmiany na wyświetlaczu , będę go reklamował niech się firma określi po to jest gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pływający ekran to jego wada bo za ciasno spasowana jest obudowa.

TransmiterFM jest w w tablu ver. z 512 Kb ROMu - a jak masz nowę ver. z 1 GB to transmitera nie ma

Obie wersje niczym się nie rożnia i nie sposób na oko je odróznic - tylko sprawdzenie ROMu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten pływający ekran to porażka trzeba trzymać delikatnie tablet w ręku aby nie naciskać obudowy z tyłu , a co do pamięci ROMU to dostałem po reklamacji wersje 1GB i mam transmiter , ogólnie tablet się ok spisuje jedyna wada to ten pływający wyświetlacz , trochę go poużywam i ponownie wyślę na reklamację >:( tym bardziej że wyświetlacz w jednym miejscu posiada delikatne rozjaśnienie widoczne na ciemnej tapecie , szkoda że nie wypowiadają się inni użytkownicy tabletu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k3848

Eh u mnie też "pływa" wyświetlacz. Tablet już odsyłałem z reklamacją - wrócił z podobno wymienionym LCD. Problem jednak nie zniknął jedynie objawy się zmniejszyły. Ogólnie kiepskie wykonanie i spasowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba przyjdzie się pogodzić z tym pływającym wyświetlaczem , trzeba delikatnie trzymać w rękach i jest ok , poza tym tablet sprawuje się bardzo dobrze szkoda że producent nic nie może z tym zrobić , ja co jakieś dwa miesiące będę reklamował tablet a co mi tam będę wysyłał na gwarancji niech myślą , wszyscy powinni tak robić i wtedy firma może by coś zrobiła z tym wyświetlaczem bo jest to irytujące jak się dotyka z tyłu tablet a na wyświetlaczu cuda się dzieją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi