Skocz do zawartości
Czupax

Orange free a pakiet smsow

Rekomendowane odpowiedzi

Czupax

Przeszedłem dzisiaj na orange free ze względu na tani internet . Wszystko jest fajnie tylko przestał działać mi mój wykupiony wcześniej pakiet smsow . Istnieje w tym orangee free jakis pakiet smsow do wykupienia? Jak nie to straszna lipa będzie bo co mi po możliwości korzystania z internetu jak nie mogę pisać smsow (pakiet mi potrzebny bo dużo pisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na czym polega usługa Pakiet SMS-ów?

W zależności od wybranej taryfy otrzymujesz nawet do 70 SMS-ów. Pakiet możesz przeznaczyć na SMS-y wysyłane na numery Orange. Jeśli nie wykorzystasz pełnego Pakietu, to co zostało nie będzie przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy. Usługa działa tak długo, jak długo masz aktywny numer w Orange Free.

czyli jako takich pakietow do wykupienia raczej nie ma, sa tylko szczatkowe ilosci ktore dostjesz co miesiac w zaleznosci od kwoty zobowiazania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sinead

Uzgodnijmy tylko - chodzi Ci o orange free na karte, nie orange free (abonament, mobilny net)? Bo w tym mobilnym to dodaja teraz jakies smsy i minuty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

Uwaga już jest oferta Ekstra Numer w Orange koszt aktywacji 3zł każde przedłużenie o kolejny miesiąc to również 3 zł nic tylko brać i mamy POPa i Free na jednej karcie

Jestesmy w niebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nic tylko brać i mamy POPa i Free na jednej karcie

Jestesmy w niebie

NIe ciesz się na zapas. Jesteś w wielkim błędzie myśląc, że na jednej karcie będziesz miał OFnK i np. POP-a z usługami obniżającymi koszty jak sms za 1gr czy rozmowy za 3gr. Orange Extra Numer to określona taryfa z określonymi stawkami. Także nie jest tak kolorowo jakby wszyscy chcieli i myśleli ;) Zobaczymy czy dojdą do tego jakieś usługi obniżające koszty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sinead

No, tak czy inaczej OEN (wg blogu rzecznika tp) jest ciekawsza oferta niz podobne u konkurecji. a co do mobilengo netu, to przy wprowadzeniu nielimitowanych nocy, chyba juz lepiej nawet ten najtanszy abo wziac. toc to tyko 19 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mój pierwszy post na forum :)

Niestety sam bardzo dużo wysyłam SMS'ów, a zamówiłem Samsunga Galaxy S, z którym bez internetu się nie obędę.

Byłem dzisiaj wypytać jeszcze w salonie orange i jedyną opcją, żeby mieć dużo SMS do Orange, a jednocześnie pakiet internetowy w rozsądnych cenach to abonament... A konkretnie Pelikan 150 za 59 zł do którego dorzucają 1000 sms do Orange co miesiąc i do tego pakiet internetowy 2 GB za 39zł... Razem prawie 100 zł niestety... w dalszym ciągu szukam alternatywy. Jeśli nie będę miał tanich sms (grosz) to zbankrutuję, bo potrzebuję wysłać koło 40-50 dziennie, a więc licząc po normalnych stawkach wyjdzie mi średnio 50*0,2 = 10 zł dziennie. Nie ma mowy... :/

To już wolałbym zrezygnować z łączenia się z internetem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamilo941

Jesli wysylasz tak duzo sms to nie ma mowy o orange free, tak jak Ci oferowali najlepiej zmalezc jakis dobry abonament. Ta taryfe co ci podali bardzo by ci pasowala lecz jak dla mnie to cena rozwala ale jesli Cie star to zamawiaj :-)

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

do tej taryfy mozesz zamowic pakiet 100MB za 5 zł albo pakiet 500 MB za 15 zł i niech te mlotki sie doucza o swojej ofercie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail
    Przeszedłem dzisiaj na orange free ze względu na tani internet . Wszystko jest fajnie tylko przestał działać mi mój wykupiony wcześniej pakiet smsow . Istnieje w tym orangee free jakis pakiet smsow do wykupienia? Jak nie to straszna lipa będzie bo co mi po możliwości korzystania z internetu jak nie mogę pisać smsow (pakiet mi potrzebny bo dużo pisze.

tysiące takich postów a czym Wy ludzie nie umiecie czytać ze zrozumieniem ? Przecież wszytsko jest dokładnie opisywane przez operatorów taryfy itd, trzeba się w to tylko zgłębić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi