Skocz do zawartości
matip1

Note 10.1 Bezprzewodowo do TV w co trzeba się zaopatrzyć?

Rekomendowane odpowiedzi

matip1

Cześć tak jak w temacie chciałbym mieć możliwość oglądania filmów grania i słuchania muzyki na dużym ekranie ale w technologii air play. Niestety nie mam samsunga smart tv tylko zwykle lcd od sharpa. Więc co muszę zrobić/ kupić aby mieć taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Mozesz to zrobic np: aplikacja iMediaShare Lite ( kupic wi-fi dongle i podlaczyc do TV) albo kupic AllShare Wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szaqal

Urządzenie nazywa się Samsung Allshare Cast Dongle.

Edytowane przez La Chupacabra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątpię aby all share cast dangle pozwolił Ci grać.

Mam i jak na razie jest z nim więcej problemów. Co prawda na s3. Ponoć na note działa lepiej. Do paru dni będę go mieć więc mogę dać znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xerox

Ale co Ci nie dziala w allshare cast dongle? Da sie grac przeciez.

Ja mam i zarowno w S3, jak w i Note dziala bezproblemowo. Minus taki, ze jest to obraz 720p (akurat mi tam nie przeszkadza) i szczegolnie w dynamicznych grach troche robia sie artefakty. Opoznienie jest minimalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dość dziwne, że uważasz że opóźnienie jest minimalne.

Dość dużo dyskutowałem na xda na tematów dongla i każdy z nas stwierdził, że to dopiero wstępnych projekt.

Opóźnienienie jest od 1 do 2 sek co jest bardzo dużo jak na gry pokroju NFS czy fps jakiś.

Jest problem z utrzymaniem połączenia, są rozłączenia. Pojawia się zjawisko interferencji z innymi urządzeniami.

Dongle (w wypadku s3) chodzi tylko na stockowym kernelu (ew. repacked) i tylko po zastanowieniu triangle away.

Filmy 720p chodzą ok. Na początku może zamulić ale to chwila i działa super.

1080p nie próbowałem ale słyszałem, że dongle już sobie nie radzi.

Na pewno urządzenie nie jest warte 250 zł. Wymaga dopracowania, a jeśli nie one to oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xerox

Filmy: Nie ma sensu na nim puszczac 1080p bo i tak na ekran idzie 720p, wiec sa skalowane w dol... Jedynie chyba kablem mozna osiagnac full hd. Rzeczywiscie pierwsze kilka sekund zamula a potem juz smiga ok.

Gry: Gralem w Asphalt7 i MC3 oraz jakies planszowe, uwazam ze opoznienia nie sa duze, max 1s - da sie przyzwyczaic (w sensie trzeba nauczyc sie o ta 1s szybciej reagowac ;). Ale ja i tak nie gram w takie gry na komorce, wiec nie przeszkadza mi to i nie kupowalem tego z mysla o grach. Pewnie w tym momencie lepszy jest kabel.

Rozlaczanie: Tutaj uwazam najwiekszy problem to proba polaczenia. Nieraz idzie od razu, a nieraz trzeba probowac 2-3 razy. Pozniej juz jest ok. Prawda, ze dziala tylko na stockowym (ewentualnie zrootowany + triangle away). Jesli chodzi o rozlaczenia w trakcie to przy zabawie 1-2h (film/gra) nie zdarzal mi sie rozlaczac.

Cena: Zgodze sie, ze jest za drogie. Tym bardziej, ze dziala w tej chwili tylko z 2 urzadzeniami i nie jest samo w sobie idealne.

Jestem ciekaw, czy beda aktualizowac obecne urzadzenie (i eliminowac problemy), czy co jakis czas wydawac nowsza wersje a osoby ze starymi dongle'ami pozostawia bez wsparcia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Wczoraj byla ostatnia aktualizacja. W zyciu nie ma az 1 sekundowego opoznienia. W most wanted normalnie gram, ale fakt ze czasem sa artefakty i opoznienie jest niewielkie pod warunkiem sterowania kierownica a nie zyroskopem.

Od aktualizacji softu dongla, jakies miesiac temu laczy sie za pierwszym razem i nie ma dziwnych rozlaczan. Najczesciej kozystam z Allshare Cast do ogladania filmow, ktorych nie obsluguje TV lub gdy nie obsluguje napisow.

Wysłane z Nota 10.1 Tapatalkiem HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakim programem puszczasz napisy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Od zawsze uzywam tylko i wylacznie MX playera.

Tapnięte z I9300 Tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi