Skocz do zawartości
Altair5

[Android 4.1] AirView

Rekomendowane odpowiedzi

Co do przykładu to Airview (w powijakach) był od samego początku obecny przy Note 1, np. przy wyświetlaniu zawartości submenu, odnośników i podświetlania ukrytej zawartości na stronach internetowych (większość przeglądarek mobilnych nie miała z tym problemów). Opcja bardzo przydatna przy wypełnianiu formularzy z opcją wyboru. Sam od pewnego czasu optymalizuję strony pod tą opcję, jeżeli kontrahenci wyrażają wolę i z powodzeniem z niej korzystają (właściciele Note, Note 2 i innych urządzeń z ekranem Wacom), oczywiście ja również. Szkoda, że wykorzystanie samsungowego rysika do tej pory zagościło jedynie w przeglądarkach ale przynajmniej poczułem przedsmak tego w jakim kierunku zmierza Samsung. W międzyczasie swoimi kanałami dowiedziałem się, że Samsung już przy projektowaniu Note 1 brał pod uwagę wykorzystanie opcji Airview na szerszą skalę (kiedyś o tym wspominałem), a że odpowiednie aplikacje dopiero zagościły na Note 2 to już inna bajka - popyt na nowsze urządzenia przewyższa moce przerobowe programistów. Ty wiesz swoje, a ja odbieram to troszkę inaczej. Zgodni jesteśmy co do niezbyt komfortowego wprowadzania tekstu czy rysunków rysikiem Wacoma a spekulujemy czy był potrzebny taki rysik, czy może nie. Ja się cieszę, że posiadam (jeszcze) w chwili obecnej Note z rysikiem, który niestety prawie pełną funkcjonalność osiągną dopiero po roku od premiery ale i to jest miłym dodatkiem. SG Note jest telefonem High End'owym i długo będzie obecny na rynku (patrz SGS 2), więc chce się rzec - lepiej późno niż wcale.

Dalsza dyskusja na tym poziomie do niczego nie prowadzi, więc zakończmy ją bez wzajemnej urazy.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez e-daniel
    Błędy stylistyczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No już mi działa, wczoraj byłem po piwku i wrzuciłem plik nie do tego folderu co trzeba:zdrowko: dlatego było brak jakiegokolwiek efektu, aplikacja fajna:D

Co do wypowiedzi kolegów to ja napisze krótko ja nigdy nie kupię srajfona dlatego właśnie ze w androidzie mam roota i mogę codziennie coś zmieniać do woli ,i co miesiąc zmieniać wygląd telefonu instalując inny rom to jest właśnie magia androida

Pozdr

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marekgali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie by wgrać tą modyfikację na oryginalny soft niemiecki jb 4.2.1 muszę mieć roota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, root jest wymagany, jednak modyfikacja z tego wątku nie obsługuje stockowej Galerii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SHV

Mnie "airview" działa prawidłowo na starym sofcie i dopiero ostatnio dowiedziałem się, że tak to się teraz się będzie nazywać. Tę funkcję odkryłem kiedyś na stronie podobnej do YouTube :zawstydzony: tylko, że z animowanymi miniaturkami filmów. Wystarczyło przytrzymać rysik nad wybraną miniaturką i zaczynała się podglądowa animacja. Nawet delikatnie można było dotykać ekranu i nie 'klikał'. Dopiero po naciśnięciu. Na szczęście nigdy nie miałem problemu z rysowaniem bez dotknięcia jak co niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie : czy jest więcej funkcji z N7100 na n7000 w wersji jedno plikowej tak jak airview . Chodzi mi o to czy można zainstalować seszcze jakieś funkcje z note 2 na note 1 ?? chodzi o soft 4.1.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardziej mi chodzi o takie wolne w stylu airview . a da sie na przykład wypakować dany soft i powyciagać przydatne funkcje ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pastol

Zrobilem wedlug instrukcji, nadalem uprawnienia i nie dziala. W YT nie dziala, w mailach, wiadomosciach, a w s terminarzu dodalem jakas tam informacje i rowniez nie dziala. Ktos moze pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi