Skocz do zawartości
pittrw

[ROM & MOD] St 26i Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki! Zmieniłam dzisiaj soft na niebrandowy tzn. zrobiłam to w serwisie i chciałam was zapytać jak sprawdzić czy na pewno wgrali mi niebrandowy? Bo uprzedzili mnie,że stracę wszystko z telefonu, a tu widzę,że zdjęcia zostały, aplikacja Navi Expert Play też, ikonka Play Box została...

Numer kompilacji mam ten nowy- 11.0.A.3.28 ale myślałam,że jak soft czysty to nie będzie tych play'owskich rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Sprawdź i podaj dane jak w tej instrukci

kod z klawiatury, jak wpisywanie numeru tel: *#*#7378423#*#* następnie wybierasz: Service info /Software info / Active Customization i numer który jest podany i customization też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Active Customization: 1267-8598_R5D

Customization: 1267-8598_R5D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

No to wg danych z innego forum masz brand playa wgrany.

Podaję cda: Central europe i polskich operatorów:

ST26i Customized CE4 1267-9559. 1267-8769 ST26i/Mobile Phone/Pink/Customized CE4

ST26i Customized CE3 1266-9990. 1267-8759 ST26i/Mobile Phone/Pink/Customized CE3

ST26i Customized CE3 1266-9990. 1268-2331 ST26i/Mobile Phone/Customized CE3

ST26i Customized CE5 1269-8768. 1269-6673 ST26i/Mobile Phone/Customized CE5

ST26i Customized CE5 1269-8768. 1269-6667 ST26i/Mobile Phone/Customized CE5

ST26i Orange PL 1267-4750. 1267-9165 ST26i/Mobile Phone/Orange PL (Poland)/Black"

ST26i PLAY PL 1267-8598. 1267-8774 ST26i/Mobile Phone/PLAY PL (Poland)/Black"

ST26i Polkomtel PLUS PL 1267-4194. 1267-8789 ST26i/Mobile Phone/MH410c/Polkomtel PLUS PL

ST26i T-Mobile PL 1267-4196. 1267-8777 ST26i/Mobile Phone/T-Mobile PL (Poland)/Black

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jaaa no to oszuści!! :mad: Owszem przyznaje,że telefon działa płynniej co mnie cieszy, ale prosiłam ich o wgranie niebrandowego. Ponadto chciałam żeby mi na usb zgrali kopie zapasową romu Play'a to mi powiedział,że nie potrzeba bo oprogramowanie będzie oryginalne, ale do głowy by mi nie przyszło,że playowskie again..

Ale jeszcze mam pytanie- skoro to jest też brand od Play to czy podłączając tel do PC Companion telefon nie powinien mi się sam zaktualizować do tej nowszej wersji,którą mam teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Powinien, ale ostatnio serwer był przciążony. Ja używam innego programu, jeszcze z sonyericsson seus / sonyericsson serwice update / tam zawsze serwery działają.

Pisałaś że wcześniej zaktualizowałaś, to teraz wgrali ci poprostu najnowszy, ale ten sam.Co to za serwis. Sony czy "budka zdejmująca simlocki"?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"budka zdejmująca simlocki"- może to zbyt kolokwialnie powiedziane, bo nie jest to jakiś podrzędny serwis, dlatego właśnie tam poszłam. Pójdę tam jutro z reklamacją chociaż może mi powiedzą,że nie wgrywają niebrandowych romów bo to się wiąże z utratą gwarancji i może nie chcą mieć później problemów.. nie wiem ale kurcze tak się cieszyłam i w dodatku przed chwilą telefon znów stracił zasięg.. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Dziwne z tym zasięgiem. Ja mam zawsze 5, czasem 4kreski. Spróbój pobawić sie w ustawienisch GPRS WDCMA/GPRS zobacz na których ci lepiej działa. Może to zależy od sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu tak się dzieje- bo telefon zwyczajnie sobie leży na biurku po czym odkrywam informacje 'tylko połączenia alarmowe'. Nie wiem już tak myślę, że może ja mam jakiś wadliwy egzemplarz tak samo jak z tą zieloną kreską przy zdjęciach..

---------- Post dołączono o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Mam jeszcze pytanie- czy w brandowanym sofcie można zmienić stronę startową, która jest domyślnie ustawiona? Pytam bo mi się wydaje,że przed zmianą softu nie mogłam tego zrobić a teraz mogę,ale wolę dopytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czemu tak się dzieje- bo telefon zwyczajnie sobie leży na biurku po czym odkrywam informacje 'tylko połączenia alarmowe'. Nie wiem już tak myślę, że może ja mam jakiś wadliwy egzemplarz tak samo jak z tą zieloną kreską przy zdjęciach..

---------- Post dołączono o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Mam jeszcze pytanie- czy w brandowanym sofcie można zmienić stronę startową, która jest domyślnie ustawiona? Pytam bo mi się wydaje,że przed zmianą softu nie mogłam tego zrobić a teraz mogę,ale wolę dopytać

A może po prostu w tym miejscu na biurku jest słaby zasięg? Może cos zakłoca pracę telefonu? W porownaniu z Nokią 5230, która mialem poprzednio XP J wyraznie traci zasięg jak trzymam słuchawkę w dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi