Skocz do zawartości
pittrw

[ROM & MOD] St 26i Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z reklamacją teraz mam Active Customization 1266-9990 R2D czy teraz jest niebrandowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

No tak, to jest czysty na Europę Centralna, z oszczędnością sms, i bez śmieci operatora, są tyko apki od sony. Poza tym sama widzisz, że nie masz już naviexperta itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie mam tych playowskich rzeczy, ale teraz pojawił się problem,że nie mogę pobrać swype... nie wiem czemu, ale na poprzednich softach nie było żadnego problemu. Czyżby znowu mi coś spieprzyli? :/

i co to znaczy 'z oszczędnością sms' ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

czy już konfigurowałaś telefon po zmianie softu?. To znaczy ustawienia fabryczne a potem konfiguracja od początku.

Oszczędności w wiadomościach zamienia polskie znaki ąó itp na czyste, czyli sms zamiast 70 znaków zmieści 160.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pittrw Co ja bym bez ciebie zrobiła! Dzięki za info, zrobiłam jak kazałeś i już mogę mazać po ekranie na swype.

Teraz dopiero mogę na dobre rozpocząć zabawę ze smartfonem jak już mam dobre oprogramowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

To fajnie. Reset fabryczny zawsze po zmianie softu/aktualizacji. Czyści wtedy system ze śmieci i układa sobie. Tak to już jest z androidem. Tak samo pzred ładowaniem telefonu warto co jakiś czas wyłączyć i włączyć telefon. To też czyści śmieci z pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej macie już ten soft z orange ? Bo zrobiłem roota i zmianę softu na niebrandowany, tak w razie czego się przyda :) I czy macie jakieś mody na polepszenie wydajność w grach ? Oprócz Chanfire3D ? Mogę potwierdzi że skrypt supercharger działa na naszej J :) tylko wielkiej różnicy nie odczuwam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

jak nowy użytkownik xperii J, niedoświadczony >:( mam prośbę wiem że sposób wgrywania oprogramowania czystego jest tu opisany, jednak dla zielonej osoby niezrozumiały.

Dlatego proszę o wyrozumiałość i pomoc. Mam tel z softem orange. Poczytałem troszkę i chciałbym zrobić z moim fonem co następuje :

1. Stworzyć kopię softu orangu na wszelki wypadek.... a może już ktoś ma tą kopię i uniknę tego kroku.

2. Wgrać czysty soft.

3. No i chyba zrobić roota, (choć nie wiem o co z tym biega do końca) ale zamierzam kupić kartę pamięci i tam wgrywać programy i gry więc chyba to jest potrzebne.

Wiem że w pierwszym poście jest opisane jak to zrobić ale w języku osób które wiedza o co biega ja niestety jestem Świeżak, więc proszę o pomoc.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

No prościej już się nie da opisać. poczytajcie kilka razy, zainstalujcie oprogramowanie zawsze zostaje opcja napraw w pc companion

Co do roota to trzeba uważać co by se systemu nie usunąć;)

Edytowane przez pittrw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi