Skocz do zawartości
Czujny

com.htc.bgp i synchronizacja z facebookiem

Rekomendowane odpowiedzi

Czujny

A właściwie jej brak. Google pozwala tylko wyszukać rozwiązania pokroju "clear gmail and calendar storage". Niestety u mnie ten proces wiążę wyłącznie z facebookiem i niczym innym. Najprościej mówiąc nie mogę połączyć kontaktów z telefonu z profilami na serwisie społecznościowym i co jakiś czas (prawdopodobnie podczas niewidocznej próbie synchronizacji) mam wymuszenie zamknięcia tego procesu - com.htc.bgp.

Obecnie robi mi się to na romie od Adevole'a (rogers), ale z tego co pamiętam to i na starym smoki'm zaczęło mi się to pojawiać. Postanowiłem więc wczoraj przerzucić kontakty z maila prywatnego na na innego opartego na gmailu. Niestety dalej to samo. Rozważałem też czynnik facebookowy i na samym portalu w edycji aplikacji usunąłem wszystkie facebook for android i htc sense ui itd.

Ciągle jest to samo a w Internecie podobne przypadki albo nie są rozwiązywalne albo rozwiązywały się same - magicznie. Może ktoś z Was miał z tym do czynienia?

---------- Post dołączono o 03:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Kompletnie nic nie daje rady. Połączyłem się z kontem facebooka mojej dziewczyny i poszło bezbłędnie. Moje nie chce się synchronizować nic a nic, próbowałem już chyba wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A właściwie jej brak. Google pozwala tylko wyszukać rozwiązania pokroju "clear gmail and calendar storage". Niestety u mnie ten proces wiążę wyłącznie z facebookiem i niczym innym. Najprościej mówiąc nie mogę połączyć kontaktów z telefonu z profilami na serwisie społecznościowym i co jakiś czas (prawdopodobnie podczas niewidocznej próbie synchronizacji) mam wymuszenie zamknięcia tego procesu - com.htc.bgp.

Obecnie robi mi się to na romie od Adevole'a (rogers), ale z tego co pamiętam to i na starym smoki'm zaczęło mi się to pojawiać. Postanowiłem więc wczoraj przerzucić kontakty z maila prywatnego na na innego opartego na gmailu. Niestety dalej to samo. Rozważałem też czynnik facebookowy i na samym portalu w edycji aplikacji usunąłem wszystkie facebook for android i htc sense ui itd.

Ciągle jest to samo a w Internecie podobne przypadki albo nie są rozwiązywalne albo rozwiązywały się same - magicznie. Może ktoś z Was miał z tym do czynienia?

---------- Post dołączono o 03:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Kompletnie nic nie daje rady. Połączyłem się z kontem facebooka mojej dziewczyny i poszło bezbłędnie. Moje nie chce się synchronizować nic a nic, próbowałem już chyba wszystkiego.

Załóż nowe konto :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

No dzięki eZ :P aż tak zdesperowany nie jestem :P Musi być na to jakaś rada, niekótrym pomogło usunięcie apostrofów z imienia i nazwiska na fb, też właśnie zmieniam (choć ich nie mam oczywiście), może to coś da.

---------- Post dołączono o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

edit - nic to nie dało oczywiście, problem wciaż nireozwiązany, chyba pójdę do programu "Dlaczego ja?"

---------- Post dołączono o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

edit2 - wgrałem dla sprawdzenia CursorSense - facebook sync działa, ja pasuję,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

Dziś naprawił się fb sync i działa. Nie-wiem-jak -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pzmacz

też miałem taki problem, ale po wielu próbach już naprawiłem :) a jak? w następujących krokach: w "zarządzaj aplikacjami" wyczyściłem dane z aplikacji facebook; następnie w aplikacji "konfiguracja", na chyba ostatnim elemencie, wylogowałem się z fb; następnie zrestartowałem telefon i ostatnia czynność - w kontaktach -> katalogi internetowe -> facebook ponownie zalogowałem się. Desire ponownie ściągnął wszystkich znajomych i gotowe. Nie pojawia się już okienko o przymusowym zamknięciu procesu com.htc.bgp i facebook jest ładnie zsynchronizowany :) Pewnie nie trzeba robić którejś czynności, ale nieważne, cieszę się że wszystko już działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi