Skocz do zawartości
lokatyyy

Nowa M2 (kilka pytań od laika)

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jako nowy posiadacz MM2 mam kilka może i banalnych pytań (telefon po ang.)

-Jak wyłączyć internet, szukałem w wielu wątkach i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi która bym umiał zrozumieć/wykorzystać (krok po kroku)

-czy można wyłączyć dźwięki przy aparacie

-jak zrobić żeby pliki z kompa ładowały się na kartę sd a nie na pamięć telefonu

Gdybym miał nowe pytania to się dopisze. Nie wiem czemu zakładałem juz taki temat ale albo się nie wczytał (wina mojego neta albo został usunięty)

Dzięki za odp. i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin

1) jakis widget/aplikacje ktora modyfikuje apn'y(ja uzywalem widgetsoid) albo w ustawieniach, ale nie pamietam gdzie, bo nie uzywam stock romu( domniemam że taki masz) już od dawna.

2) aplikacja milestone2toolbox, być może wymaga roota

3) pliki użytkownika standardowo są przechowywane na karcie pamięci

via tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odp.

-Mam teraz taki problem bo kumpel ma Neo V i nie umie sie ze mna połączyć przez BT. Mam wszystko właczone, co moze być tego powodem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe że masz w ustawieniach BT włączoną niewidoczność (może się to inaczej nazywać, nie pamiętam) dla innych urządzeń więc jego telefon "nie widzi" twojego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczepię się pod temat, mam jedno pytanie: czasem zdarza mi się, że wciskając literę na sprzętowej klawiaturze zamiast niej otwiera mi się coś z menu, np wcisnę "s" otwierają się wiadomości, wcisnę "c" otwierają się kontakty. Próbowałem wielu rzeczy, niestety skuteczny jest tylko reboot. Czy jest jakaś inna opcja na rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tych liter to wiem że jest ustawienie że przypisujesz literą dany skrót. Musisz poszukać ale ja mam kolejen pytanie:

-bardzo mnie irytuje że jak przychodzi sms to nie ma wibracji, mam ustawione że ma wibrować w każdym z trybów a nie wibruje jak dostaje sms'a ?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany.

A co do Neo V - zapraszam do działy Neo V.

Edytowane przez Meler
    Usunięcie nieaktywnej ramki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x