Skocz do zawartości
dippaolo

ROM XXLS7 4.1.2 beta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem właścicielem romu -> Oryginalny wątek na XDA

video zrobione przez przez LuketaD2

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iLTVPAnTY3o

Screenshot z mojego telefonu

post-89333-14255712746228_thumb.png

post-89333-14255712747624_thumb.png

post-89333-14255712748695_thumb.png

instalacja:

- Wgrywamy przez recovery CWM

- przed wgraniem robimy fullwipe

- podczas pierwszego uruchomienia podają że logo "SAMSUNG" może wyświetlać się 2 minuty, w moim przypadku trwało trochę więcej a na forum XDA u jednego użytkownika trwało 8 minut więc czekamy spokojnie aż telefon się uruchomi.

ROM XXLS7 4.1.2 beta - mirror 1

ROM XXLS7 4.1.2 beta - mirror 2

Airview FIX - download (kopiujemy w system/etc/permission i po skopiowaniu zmieniamy uprawnienia do pliku jako RW-R-R)

Aby działał multiwindow należy:

- wgrać kernel PhilZ Kernel XXLS7

- Dodatek zwiększający opcje multiwindow o wstawianie własnych aplikacji TUTAJ

- Przeźroczysty pasek multiwindow - TUTAJ

poprawki do multiwindow dzięki koledze savio23

post-89333-1425571274996_thumb.jpg

Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność, nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za powstałe uszkodzenia.

Jak ktoś chce abym coś sprawdził czy działa to proszę o info w tym temacie. mam ten rom od wczoraj. Śmiga aż miło.

post-89333-14255712745388_thumb.png

post-89333-14255712747088_thumb.png

post-89333-14255712748143_thumb.png

Edytowane przez dippaolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez uzywam od wczoraj i jest good ,jest szybszy od leak 4.1.1 ,snotes nie robi juz zadnych problemow, na moje oko smart stay tez dziala lepiej bo na 4.1.1 mialem wrazenie iz mimo wlaczenia go w opcjach nie dziala czasem w oogole ;)

Dziala takze widzet monitora aplikacji ktory na wczesniejszym leaku nie dzialal w ogole,ma calkiem zmieniony widget ;) oczywiscie ladniejszy od poprzedniego z 4.0.4

dodaj jesli mozesz kolego link do fajnego dodatku zwiekszajacego funcjonalnosc multiwindow ,pojawil sie on na xda wczoraj i umozliwia dodanie wlasnych apliakcji do listy tych obslugiwanych przez funkcje multiwindow(seryjnie jest sztywna lista wybranych programow ktore ja obsluguja bez opcji dolozenia do niej wlasnych ):

xda-developers - View Single Post - TW | CWM | AllianceROM JB XXLS7 4.1.2 | OTA modding LIVE !

sprawdzalem u siebie i dziala bdb,mozna dodac kazda w sumie aplikacje z telefonu do listy obslugiwanej przez multiwindow

na dowod screen z gg & przegladarki (gg nie ma na liscie w standardowej funcjonalnosci tej funkcji) :

20121109000900.png

Uploaded with ImageShack.us

Przy instalacji po zrobieniu full wipe robi sie takze wipe preload (CWM--->mounts and storage--->Format /system & data & preload)

Zas po instalacji (oczywiscie na jakism bezpiecznym kernelu) i po pierwszym odpaleniu systemu trzeba przejsc do cwm i zainstalowac kernel pod ls7 od philZ( bez tego nie bedzie dzialac funkcja multiwindow)

PhilZ Kernel XXLS7

http://www.mediafire.com/?0d44w4bb7erdctq

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten suwak z lewej od multi window jakoś się uaktywnia czy nie dziala mi coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że trzeba wejść w ustawienia/wyświetlacz i odznacz i zaznacz jeszcze raz "wiele okien". W moim przypadku po tym zabiegu dopiero pojawił się ten suwak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wsysun belke i zaznacz opcje multiwindow na pasku z przelacznikami(maksymalnie po prawej str) oczywiscie tak jak wspomnialem trzeba po gwraniu i odpaleniu romu wrzucic kernel philZ pod LS7 -bez tego nie bedzie dzialac ta funkcja

dippaolo mozesz tez dodac mod na transparentny wyglad multiwindow :)

Multi Window Transparent & All Apps LS7 [MOD] - xda-developers

post-18420-1425571274977_thumb.jpg

Edytowane przez savio23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ennsil

A jakieś błędy są które utrudniają codzienną pracę. Prosiłbym o wymienienie wszystkich odnalezionych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pewno mniejsze czy wieksze sie pojawia ,ale zeby tak owe wychwycic trzeba troche sie fonem pobawic z tym romem a biorac pod uwage ze wiekszosc z nas ma go moze kilkanascie godzin ( w tym zakladam ze iles godzin odpadla przez spanie w nocy ;) ) to nie da sie tak hop siup je wylapac ;) wiec troche czasu niech minie i niech troche osob go poinstaluje wtedy sie okaze co i jak, na obecna chwile wszystko chodzi ladnie plynnie i szybko ( lepiej niz na leak 4.1.1) dziala snotes,air view i smart stay...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście od pierwszej informacji że ten rom już jest czekałem aż będzie do poprania, po paru dniach się pojawił więc od razu go zainstalowałem i nie żałuję. U mnie również to z czego korzystam to działa. Rom mam niecałe 24h więc ciężko coś powiedzieć. Jak na razie śmiga aż miło. Czas pokaże jakie są bugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Trochę szkoda, że w tym wycieku nie ma możliwości ustawienia skrótów aplikacji na ekranie blokady (jak w leak 4.1.1). Za to zostawili możliwość uruchamiania aparatu fotograficznego po obróceniu telefonu (jak najnowszych niemieckich ICS).

Przetestowałem najpierw ROM XXLS7 4.1.2 beta, później przeskoczyłem na AlianceROM JB XXLS7 4.1.2 ALPHA 0.2 i szyko wróciłem do 4.1.2 beta. Alianz strasznie zużywał RAM (dochodziło do 800, przy całkowitym 807) i grzał bardzo telefon, przy tym uruchamiała się samoistnie wibracja. Obecnie mam zajęte około 680 MB, co jest wartością do przyjęcia i telefon się nie grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa komuś SPB Wallet ? U mnie wyskakuje błąd nieznany kod błędu -24 >:(

Na 200 aplikacji ta jedna nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi