Skocz do zawartości
dippaolo

ROM XXLS7 4.1.2 beta

Rekomendowane odpowiedzi

Mlyko

A dziala komus chainfire 3d mi po instalacji wisi caly czas na logo galaxy note i musze przywracac backup by tel sie uruchomil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Niestety, ale chainfire 3d nie działa na JB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dimen

Czy ktoś ma pomysł jak odpalić na tym flesha?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodaj jesli mozesz kolego link do fajnego dodatku zwiekszajacego funcjonalnosc multiwindow ,pojawil sie on na xda wczoraj i umozliwia dodanie wlasnych apliakcji do listy tych obslugiwanych przez funkcje multiwindow(seryjnie jest sztywna lista wybranych programow ktore ja obsluguja bez opcji dolozenia do niej wlasnych ):

xda-developers - View Single Post - TW | CWM | AllianceROM JB XXLS7 4.1.2 | OTA modding LIVE !

sprawdzalem u siebie i dziala bdb,mozna dodac kazda w sumie aplikacje z telefonu do listy obslugiwanej przez multiwindow

Czy jest jakaś możliwość edycji listy tych aplikacji ? Podoba mi się transparentny pasek ale z automatu wrzuciło mi wszystkie moje aplikacje i znalezienie czegokolwiek jest dość uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Na dole masz przycisk EDYTUJ. klikasz i przeciągasz na ekran niepotrzebne aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś ma pomysł jak odpalić na tym flesha?

instalujesz flash playera https://www.dropbox.com/s/fi9gu14l4ymja0w/Adobe_Flash_Player_11_11_1_115_20.apk

wbijasz do przegladarki--> ustawienia-->zaawansowane-->wlacz dodtaki i tu ustwiasz sobie zgodnie z upodobaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ennsil

Nie mogę zainstalować airview bo nie mam takiego folderu. Gdzie on się znajduję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zamieszczone przez savio23

instalujesz flash playera https://www.dropbox.com/s/fi9gu14l4y...1_1_115_20.apk

wbijasz do przegladarki--> ustawienia-->zaawansowane-->wlacz dodtaki i tu ustwiasz sobie zgodnie z upodobaniem

Niestety u mnie nie chce ruszyć. Nie działa pod operą i pod Dolphin Browser.

Przeglądarka musi obsługiwać flash'a. Uruchom pobrane ustawienia flash'a w przeglądarce stockowej, Dolphin HD lub Opera Mobile (Dolphin Browser, Opera Mini - nie obsługują flash'a)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi