Skocz do zawartości
dippaolo

ROM XXLS7 4.1.2 beta

Rekomendowane odpowiedzi

dimen

e-daniel. Testowane na opera Mobile i nawet w ustawieniach nie było opcji tak jak zawsze *pobieranie automatyczne, czy po kliknięciu*...a dziwnym trafem w google play nie mam Dolphin HD.

U was też dalej pozostał problem z ustawieniem ostrości przy nagrywaniu filmu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

W linku poniżej masz apkę Dolphin HD i ustawienia flash playera w tym samym poście na xda-developers

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1787595

Sam używam z powodzeniem. Przed instalacją wyczyść cache poprzedniej przeglądarki Dolphin i odinstaluj. Następnie zainstaluj aplikację Dolphin HD z linku i ustawienia wtyczki flash playera (jeżeli wtyczkę flash playera już masz, to nie ma potrzeby jej ponownej instalacji). Po instalacji wyłącz automatyczną aktualizację bo przy włączonej dostaniesz nową przeglądarkę bez wsparcia flash.

W przypadku Opery Mobile procedura jest podobna, jednak z racji, że jej nie używam - nie wskażę teraz linku.

Tak, problem autofocusu przy nagrywaniu wideo nadal występuje.

Alternatywą w chwili obecnej jest darmowa aplikacja Camera ICS , lub płatna Camera JB+ z marketu. Tam autofocus działa.

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zalezi

Używam tego ROMU od 2 godzin i póki co, to mogę stwierdzić, że jest piorunujący!

Szybki, responsywny atrakcyjny wizualnie. Nowy TouchWiz. Odmienia telefon wręcz :)

Bugów na razie nie zauważyłem, choć telefon raz samoczynnie zamknął mi launcher oraz Google Play, ale liczę, że to jednorazowy wybryk ( potężnie telefon obciążyłem w tym czasie ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu po długiej przerwie (od początków ICS do XXLS2) działa poprawnie synchronizacja kalendarzy. Również daty urodzin i przypomnienia z FB synchronizują się bez zarzutu.

Co do prędkości reakcji, to uważam że wyciek XXLS2 jak i customy na jego bazie były szybsze w reakcji, jednak odnoszę wrażenie, że XXLS7 lepiej się obchodzi z wykorzystaniem zasobów i baterii. Telefon mniej się grzeje (podczas używania i ładowania) a bateria jakby wolniej ubywa. ROM testowany dopiero 24 godziny, więc zobaczymy za kilka dni, czy moje spostrzeżenia się sprawdzą.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można prosić o re-up kernela?

Chyba, że to ten sam kernel co w MKalter Jelly Bean ROM Based on XXLS2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie macie zużycie pamieci? Bo u mnie powyżej 700. Jak ubile procesy to mam 560 a pozniej znowu rosnie.

I jeszcze takie pytanko:

W głównym katalogu mam sporo plikow .rc . Wydaje mi sie ze na ICS bylo mniej. Może to wynik instalacji wielu romow bez formatu pamieci?Też tak macie? Może lepiej by bylo wgrac najpierw trzyplikowy z partycjonowaniem?

Proszę o uwagi i sugestie.

Edytowane przez awiczuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Przetestowałem najpierw ROM XXLS7 4.1.2 beta, później przeskoczyłem na AlianceROM JB XXLS7 4.1.2 ALPHA 0.2 i szyko wróciłem do 4.1.2 beta. Alianz strasznie zużywał RAM (dochodziło do 800, przy całkowitym 807) i grzał bardzo telefon, przy tym uruchamiała się samoistnie wibracja. Obecnie mam zajęte około 680 MB, co jest wartością do przyjęcia i telefon się nie grzeje.

To było wczoraj. Dzisiaj mam 600-610 używanej na 863 całkowitej. Chyba trzeba trochę cierpliwości, żeby ROM się "ułożył".

Edit: po ubiciu mam 410 używanej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Można prosić o re-up kernela?

Chyba, że to ten sam kernel co w MKalter Jelly Bean ROM Based on XXLS2?

XXLS7-fix-bootanim-signed.zip–华为网盘|资源共享-文件备份-免费网络硬盘

---------- Post dołączono o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

jakie macie zużycie pamieci? Bo u mnie powyżej 700. Jak ubile procesy to mam 560 a pozniej znowu rosnie.

733 a po ubiciu 543

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie działa NoteS. Trzeba robić ponowny flash bez wipe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Tak, spróbuj. Jest to jedna z metod. Ale najpierw możesz zrobić 3x wipe (dalvik, partition, data). U mnie na tym sofcie Note S działa od początku. Przedtem wgraj kernel PhilZ (XXLS7-fix-bootanim-signed.zip).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi