Skocz do zawartości
dippaolo

ROM XXLS7 4.1.2 beta

Rekomendowane odpowiedzi

las3rr

Ja na razie rezygnuję, oglądanie filmów przez galerię powoduje crash, to samo przy korzystaniu z MX Player`a.

Do tego ta mała ilość ramu przez co jest laggy. Poczekam z cierpliwością na officiala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Ilość RAM-u nie powala z nóg, ale u mnie nie ma najmniejszego problemu z odtwarzaniem filmów, czy to na stockowym odtwarzaczu, czy to na MX Player (nawet z napisami). Miałem taki problem, że wieszał się ROM jak w TB przywróciłem aplikacje z ustawieniami systemowymi. Jak przywróciłem z backupu tylko aplikacje z ustawieniami i poukładałem je ręcznie wszystko chodzi jak należy. Jedynie co mnie denerwowało to trzaski i chwilowe przerwy (ok. 0,5 sek.) w rozmowach, ale po zmianie modemu z XXLS1 na XXLS3 jakość połączeń się znacznie poprawiła i mankamenty zniknęły. Na początku też myślałem o powrocie do ICS, ale teraz z każdą godzina przekonuję się do tego ROM-u. Jakby co, mam w nandrod backup w gotowości ROM ICS :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mlyko

Jak zmienić DPI żebym mial 240? Bardzo mi na tym zależy jest to gdzieś w opcjach czy trzeba edytować plik? I jeszcze jedno pytanie działa Chainfire 3D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    las3rr

musisz mieć roota i w katalogu /system/ edytujesz plik build.prop a w nim linijkę ro.sf.lcd_destiby=320 na 240

a chainfire 3d nie działa na JB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cibor

Dwa pytania:

1. Co daje zmiana DPI?

2. Jak używać teraz gestów rysika? Trzymając przycisk obecnie zaznacza się obszar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana dpi pomniejsza elementy na ekranie, tak jakbyś zwiększył rozdzielczość wyświetlacza.

Gestów rysika ni ma, też mi ich trochę brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up x2

Ad1. Mniejsze DPI- mniejsze elementy, więcej miejsca na ekranie.

Ad2. Gesty nadal są dostępne, jednak jest ich więcej co skutkuje innym ich wykonywaniem (Slowik 515). Opisane przez Ciebie zaznaczanie obszaru to jeden ze nich (Cibor). Jak ich używać, macie opisane w Ustawienia/System/Rysik S Pen/Rysik S Pen - pomoc/Gest . Np. Wykonanie gestu "<" odpowiada komendzie "Cofnij".

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie:

1) co chwile LAG przegladarki stockowej oraz chrome

2) czas od zrbienia screena rysikiem do wyswietlenia sie okna z opcjami - wiecznosc, to samo tyczy sie wlaczenia s-note

3) ogolnie czeste przymulenia

4) modern combat 3 co jakis czas haczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ROM to wyciek, więc jeszcze nie oficjalny. Oznacza to, że może posiadać wiele błędów (i na pewno je posiada). Przeszukujac forum znajdziesz kilka rozwiązań na te czy inne problemy, które w jednym przypadku się sprawdzą a w innym nie koniecznie.

Ja jednak osobiście polecam przesiadkę na jeden z customów opartych na tym wycieku (ja aktualnie używam http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=233024), gdzie dużo błędów poprawiono, chodź nie koniecznie wszystkie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi