Skocz do zawartości
marekgali

[14-DEC-12][ROM] SVA ROM JB v5.1 Superb UBLS4 23 Toggles, Blue theme

Rekomendowane odpowiedzi

usuwanie przy instalacji zle dziala tylko z aplikacjami, ktore sa w preload a w system/app maja symlinka. Dieje sie tak poniewaz usuwany jest symlink a nie aplikacja. Druga sprawa to taka , ze niektore aplikacje sa w czasie pierwszego uruchamiania systemu adzyskiwane z pozostalosci jakie zostana na sdcard w data. Taka sytuacje mialem z flipboard-pomimo ze nie instalowalem tej aplikacji to i tak sie zainstalowala. Czysty system najlepiej jest instalowac po formacie sdcard , data , preload , system , cach. W tedy nic nie zostaje zbednego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś szybki upload i trochę czasu niech wrzuci to na jakiś inny serwer, bo romy od _SVA_ są super ale ten ruski serwer to masakra chyba jedyny minus jak dla mnie

edit: ciekawe co tam nawrzucał _sva_ plik warzy ponad 1 GB więc musimy go przerzucić na lepszy srewer

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marekgali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

U mnie to trwało 1h45min to jak na 1GB to nie tak żle.a;)

wszystko po staremu ale wreszcze nie muli nic systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak instalowałeś to zrobiłeś wipe data itp. czy bez wipów? jako nakładka na poprzedni system 4.0

ja jeszcze zasysam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

1:45?? Ja już 2 godziny zasysam i mam dopiero 70%. Kapie w porywach 1 20 kb/s. Do tego coś u mnie robią na łączach i rwie połączenie. Poprzedni rom (4.0) zainstalowałem najpierw jako nakładkę ale muliło, więc zrobiłem 6-pak (format+wipe) i jest OK. A kolega jak instalował?? Czemu wszystko po staremu skoro są, jak podaje autor, dwie powłoki do wyboru i 23 wtyczki?? Nie załączył ich?

Dobry komentarz jednego z użytkowników forum xda:

The only thing that I complain about this room is a pain do download it...

Edytowane przez EdiMar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Dobrze jest zawsze zrobic full wipe dla prawidłowej pracy systemu.Nie chwaląc sie ale podobno mamy najszybszy internet w kraju.A co do zmian nic nowego jak dla mnie /powłoki niebieska lub zielona ale mi to zmainy/:przestraszony:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Dobra, ściągnąłem, suma sprawdzona (zgadza się). Teraz muszę wyjść, jak wrócę wgram i po testach podzielę się wrażeniami.

Gdzieś uciekło moje pytanie - wybór tematu jest przy wgrywaniu romu czy też można wybrać temat podczas użytkowania, wie ktoś??

Edytowane przez EdiMar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby komuś zawiesił się podczas instalacji wtedy gdy mamy otwarte okno instalacji i dajemy "next" to wyciągamy baterie wkładamy i odpalamy CWM i od nowa u mnie tak było, widzę iż niekiedy te dotykowe przyciski przy instalacji zawieszają telefon

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi