Skocz do zawartości
marekgali

[14-DEC-12][ROM] SVA ROM JB v5.1 Superb UBLS4 23 Toggles, Blue theme

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze tak zmiany jak są to mało zauważalne dodany panel ustawień systemu(quick panel setting) zmieniony pasek statusbar no i jest błąd który był gdzieś w poprzedniej wersji po kliknięciu flash light wyskakuje błąd, ja wyłączyłem tą opcje w quick panel setting /widget buttons odznaczając tą opcje, mam wrażenie ze w nowych wersjach już się nic nie poprawia tylko zmienia coś na inne i chyba wszyscy kucharze tak robią w swoich romach

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Co do latarki, to przy okazji publikacji 23 wtyczek kucharz romu napisał:

Buttons do not work Flashlight and Reboot again because Samsung did SystemUI sismemnym application.

Advise them right off. I think that in the final version they will do it and it works.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Jest wersja 5.0 tego romu:

Download

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam ten ROM od 2 dni i tak jak przedwczoraj było wszystko super tak od wczoraj cos mnie bardzo denerwuje. Otóż chodzi o wygaszaniem ekranu a właściwie niewygaszanie. Blokując ekran wyświetlacz robi się czarny ale po kilku sekundach znowu się włącza. Nie mam żadnej aplikacji w tle uruchomionej, reboot robiłem od wczoraj ze sto razy, sam ROM instalowałem po 3 wipe'ach jak zawsze ale nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Wątpię żeby to było przez jakąś aplikację, no chyba, że po reboocie uruchamia się od razu. Macie jakieś pomysły?

Z góry dzięki

Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Używam tego romu odkąd się ukazał i nie zauważyłem takiego zachowania. Rom śmiga jak się patrzy, wszystko działa (oprócz stockowej latarki). Rom instalowałem po wipach i formatach. Wgrałeś upgrade do wersji 5.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście rom wykonany świetnie i żadnych takich problemów nie ma, lecz da się zauważyć trend(rywalizację)w budowaniu nowych romów kto coś doda więcej, przeportuje coś z nowszego modelu, tylko zauważcie ze to wszystko jest portowane z nowszych modeli-większy procesor, więcej ramu, a nasza notka zaczyna sobie nie radzić z takim obciążeniem procka ramu, dlatego powinniśmy iść w druga stronę czyszcząc rom zostawiając to z czego korzystamy, dlatego fajną robotę zrobił wiczy bo ten właśnie fajowy rom od kolegi z XDA _SVA_ wyczyścił i tym samym odmulił go ja dodatkowo zrobiłem swoje czyszczenie już zainstalowanego systemu i mam świetny romik chyba najszybszy jaki miałem

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi