Skocz do zawartości
marekgali

[14-DEC-12][ROM] SVA ROM JB v5.1 Superb UBLS4 23 Toggles, Blue theme

Rekomendowane odpowiedzi

Gregs

Działa, ale marnie. Np. w stockowym odtwarzaczu po zbliżeniu rysika do miniatury filmu okienko się powiększa i odtwarzany jest film w podglądzie. Do instalacji pozostałych aplikacji w zakładce Multi Window jest fix .zip do wgrania z CWM recovery. multiwindowhackV2-Fix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziala komus zmiana orientacji ekranu po odblokowaniu i obroceniu telefonu czy w tym sofcie to nie dziala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Działa, ale marnie. Np. w stockowym odtwarzaczu po zbliżeniu rysika do miniatury filmu okienko się powiększa i odtwarzany jest film w podglądzie. Do instalacji pozostałych aplikacji w zakładce Multi Window jest fix .zip do wgrania z CWM recovery. multiwindowhackV2-Fix

No wlasnie airview u mnie nie dziala w ogole... nie wiem czemu... to sie jeszcze gdzies wlacza? W opcjach?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

U mnie wszystko działa bez uwag.Pierwszy raz montowałem z full wipe i tak jak gdzieś wyczytałem ze trzeba jeszcze raz powtórzyć czynność bez wipe i wszystko działa znakomicie.Początkowo bateria leciała ale numer z trybem samolotowym zrobił swoje. Ogólnie z roomu i baterii mam dobre zdanie.Polecam.:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj co to za numer z tym trybem samolotowym, jakoś nie słyszałem o tym:thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Ustawiasz tryb samolotowy i wyłącz note po czym wyjmij baterie na parę minut. Oczywiście po włożeniu baterii i odpaleniu sprzętu odstaw tryb samolotowy i już po sprawie.Sprawdzone i to nie tylko moje słowa.:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Ale ten sposób jest tylko skuteczny jak telefon nie wchodzi w deep sleep. Jeżeli CPU Spy.apk pokazuje prawidłowy deep sleep, to nie wiele pomoże ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2xh

Mi ten sposób jakoś zadziałał na galerie bo nie działa a teraz jak na razie jest dobrze.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaje link znaleziony na XDA za pomocą którego zmieniamy wygląd ikonek lub całego paska sprawdzałem kilka i działa na tym romie;),Jakoś nie mogę się powstrzymać od wprowadzania zmian poprzez CWM:P dodam tylko ze instalowałem też te które sa niby pod XXLS2 i działa, bez obaw możecie instalować

Ikony statusbar

No po zmianie całego paska statusbar wraz z ikonami w końcu działa mi przycisk "flashlight" w tym pasku czyli latarka:)

Edytowane przez marekgali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fantek
    Powiedzcie mi czy u was po kliknięciu w pasku statusbar na ikonę „Flashlight” telefon wibruje po chwili wywala błąd „Aplikacja Interf.sys.została zatrzymana” nie wiem czy to błąd romu czy instalacji?

Mam to samo, a oprócz tego aplikacja "MyBackup Pro" też się wywala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi