Skocz do zawartości
marekgali

[14-DEC-12][ROM] SVA ROM JB v5.1 Superb UBLS4 23 Toggles, Blue theme

Rekomendowane odpowiedzi

EdiMar

Dzięki kolego za przerzut, bo już mnie cholera brała z tym ściąganiem. Suma się zgadza, zaraz wrzucam na fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak przejdziesz przez rejestracje itp. odrazu odpal CWM i wrzuc tego fixa zeby dzialał ci airview

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Stockowy widżet pogody u mnie nie chodzi (w poprzedniej wersji chodził), trzeba dogrywać fiksa do airwiew. Jakoś tak trochę muli ale może dlatego, że jeszcze musi się ułożyć. Nie robiłem wipa, bo nakładałem na poprzednią wersję. Jak nic się nie poprawi wgram jeszcze raz z pełnym wipem i formatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bawiłem się chyba wszystkimi romami i ostatecznie siedzę na tych od _SVA_ , są według mnie najlepsze za szybkość,płynność, brak zacięć,i wygląd paska statusbar super jak dla mnie,w ostatnim wydaniu samo dogranie fixa nie zmienia faktu ze rom jest moim zdaniem najlepszy

Najbardziej zawiodłem się na romie Team Union Rom bo instalowałem nowa wersje wszystko ok aktualizacje przez OTA tylko o zrobieniu aktualizacji złapałem bootloopa i musiałem instalować od nowa rom, ja zawsze instalując robię wszystkie możliwe wipe więc to wykluczam

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez marekgali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Ja też tak uważam, odkryłem ten rom w wersji 3.0 i po kilku dniach testów wiedziałem, że to jest to. Po prostu podzieliłem się swoimi uwagami. Co do dogrywania fixów - praktycznie w każdym romie musiałem coś dogrywać, także nie jest to jakąś wadą tego romu. W tej wersji praktycznie wszystko chodzi, nie testowałem jeszcze kamery. Multi, air - bez uwag. Ogólnie jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie w multiwindows przeszkadza ten cycek przydałby się mniejszy i przeźroczysty, tak jak w ultimate i alliance.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbeny

Rom bardzo przyjemny. Chyba najlepszy ze wszystkich modów 4.1.2, które do tej pory testowałem. Po instalacji JuiceDefender i MenedżerZadań ES działa płynniej. Niestety nie działa aktualizacja Gmaila. Wczoraj usunąłem wersję systemową a nowa z marketu już się nie chciała zainstalować :( Nie mogę zrobić też formatowania pamięci. Wszystkie stare śmieci pozostały na partycji i nie da się ich jednym klikiem usunąć.

Czy jak wrócę do wersji 4.0.4 dam radę to wywalić? Testował to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Ukazała się dzisiaj nowa wersja tego romu. Został dodany air viev, którego autor zapomniał dodać w wersji z 02 grudnia, powrócił do oryginalnej (SVA) ikony ustawienia, inne drobne zmiany. Spróbuję zassać, ale ten ruski serwer mnie do szału doprowadza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

_SVA_ pisze ze możemy na zainstalowaną wersje 4.0 instalować bez wycierania co najwyżej wipe/cache

Wipe/dalvik

Quote: Originally Posted by aguslage

Ok. I am downloading now the new version because you are making the best roms.

I have already installed 4.0. and all is configurated.

Can i install only with wipe cache and wipe dalvik?

Thanks for your job and your answers.

Yes. You may install without any wipes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.dropbox.com/sh/gy405bu9syxbyi0/pvmsX3Cf1M

Doszedłem jak zrobić w sva przeźroczysty cycek

trzeba podmienić root explorerem pliki i dac premision rw-r-r- tak jak pozostale pliki

/system/app/FlashBarService.apk

/system/framework/services.jar

i reset

sva z 04-12-2012

https://rapidshare.com/files/2640146891/SVA%20ROM%20JB%20v4.0%20XXLSC.zip

plus link 24h

https://direct.nopremium.pl/1866183/418da6524170f034031674dc6b364251b195cf2b/SVA_ROM_JB_v4.0_XXLSC.zip

Edytowane przez slawrumia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi