Skocz do zawartości
marekgali

[14-DEC-12][ROM] SVA ROM JB v5.1 Superb UBLS4 23 Toggles, Blue theme

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie gmail przy aktualizacji wywala błąd , nie zauważyłem bo nie pokazywało że aplikacja jest do aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Hmm, o co chodzi z tym gmailem?? Zrobiłem sześciopak (3xformat + 3xwipe), zainstalowałem rom. Wybrałem to co chciałem (w tym gmail 4.2) i tak się zainstalowało, żadne inne apki nie zainstalowały się. Wszystko płynnie chodzi, gmail też. Po wybraniu aktualizacji system komunikuje, że jest aktualny. Air View chodzi, dzielenie ekranu też. Dograłem ten przezroczysty cycek, jak się kolega slawrumia wyraził - fajna rzecz :). Szkoda, że SVA nie chce wrzucić moda Ink Effect (twierdzi, że mu się nie podoba).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilem jeszcze raz format i ponownie wgralem gmail sie zaktualizowal, dalej wszystko sie instaluje typu chaton itd

Za to gangstar rio jest teraz nie kompatybilne

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez slawrumia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbeny

No dobra, zainstalowałem go jeszcze raz. 3x wipe 3x cash wszystko to stojąc na jednej nodze i trzymając się za lewe ucho :) Zainstalowałem z Gmailem 4.2 i przy aktualizacji z marketu mówi mi, że "Plik pakietu nie został podpisany prawidłowo. Odinstaluj poprzednią kopię aplikacji i spróbuj ponownie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Rom ten z 4 grudnia?

U mnie jest ok.

yqyga5u9.jpg

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbeny

Zainstalowałem ponownie bez Gmaila. Udało się go zaktualizować z poziomu marketu więc nie ma już kłopotu.

Teraz jestem w 100% zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kumam ja nie instaluje gmaila a i tak zawsze jest :oczy: (po wipe i format )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mbeny
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Nie cytujemy postów tuż nad naszym.

Obawiam się, że te apki i tak zostają z poprzedniej instalacji (romu).
    Odznaczyłem wszystkie hub'y bo ich nie chcę, a i tak miałem je zainstalowane. FCUK!
    Ale od czego jest Titanium i 20 min tapania po ekranie. W tym tygodniu reinstalowałem roma już chyba 10 razy!
    SVA v 4 w testach. Na chwilę obecną jest spoko. Działa płynnie. Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak robisz format /system /data nie ma prawa nic zostać raczej to usuwanie przy instalacji kiepsko działa, chociaż jak trzeba robic format kilka razy to tez cos z nim nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście nie używam zbyt wielu aplikacji i są mi zbędne dlatego nie zwracam uwagi co instaluje się przy wrzucaniu romu, tylko po instalacji usuwam wszystko co zbędne dla mnie przez titanium a bywa tego sporo bo nawet połowa idzie w kosz, mógłbym się pobawić i ugotować sobie gotowy rom według własnych widzimisię poprzez usunięcie zbędnych rzeczy przed instalacja i potem flash swojego romu, ale jednak lepiej wytestowac apki i zobaczyć co mi pasi co nie

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi