Skocz do zawartości
wdarku

Paranoid Android wersja 2,53 beta

Rekomendowane odpowiedzi

wdarku

Jeszcze został jeden krok i wszystko działac bedzie

Wysłano z Htc One V MyOne v Rc5.0 fx ,Bootloader open,Kernel Titanum Kiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgranie audiobeats poprawia jakość dźwięku na sluchawkach do stanu takiego jak na stocku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie pamiętam jak było na stoku ale w istocie brzmi głosniej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgralem go i zwiecha na logo :mad: wszystko zgodnie z opisem a np my onev-rc7fx jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki kernel wgrałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wgralem go i zwiecha na logo :mad: wszystko zgodnie z opisem a np my onev-rc7fx jak najbardziej ok

Ja miałem tak jak zapomniałem wgrać zalecanego kernela. Wgrałem już Sick kernela i telefon poprawnie włączył się. Mam pytanie jeszcze. Czy pamięć ram wolna na granicy 70mb to normalne? Wgrałem roma, gdyż myślałem, że uzyskam coś więcej z prędkości telefonu, a tutaj nadal niecałe 70-80 mb wolnego ramu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja miałem tak jak zapomniałem wgrać zalecanego kernela. Wgrałem już Sick kernela i telefon poprawnie włączył się. Mam pytanie jeszcze. Czy pamięć ram wolna na granicy 70mb to normalne? Wgrałem roma, gdyż myślałem, że uzyskam coś więcej z prędkości telefonu, a tutaj nadal niecałe 70-80 mb wolnego ramu.

Przeczytaj ten temat - http://forum.android.com.pl/f637/pamiae-ae-ram-stale-sama-siae-zmniejsza-231396/

Tyle razy już było to poruszane i zawsze ktoś da takie pytanie. Android sam sobie zarządza pamięcią , ja w ogóle na pamięć ram nie patrzę i nic mi sie z tel. nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przeczytaj ten temat - http://forum.android.com.pl/f637/pamiae-ae-ram-stale-sama-siae-zmniejsza-231396/

Tyle razy już było to poruszane i zawsze ktoś da takie pytanie. Android sam sobie zarządza pamięcią , ja w ogóle na pamięć ram nie patrzę i nic mi sie z tel. nie dzieje.

NIe chodzi mi tutaj o to. Wiem na czym polegają aplikacje w tle itp. Chodzi tutaj, że mam akurat HTC Desire HD, który z oryginalnym softem HTC posiadał ok. 100-150mb ramu, a przy zainstalowaniu JellyTime mam ok 250mb wolnego ramu. Pakiet zainstalowanych przeze mnie aplikacji jest taki sam. Wiem, że to dlatego, że większość programów HTC zostało wyrzuconych z softu. Tutaj też jest taki przykład w OneV, że oprogramowanie HTC zostało wyrzucone a pomimo tego nadal jest dosyć mało ramu. Myślałem, że zmiana softu pomoże tutaj. Ewentualnie co polecanie za soft najbardziej okrojony, ale szybki w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jejku, ale PA chodzi płynnie i mnie wiem czy znajdziesz coś szybszego na rynku. też kiedyś myślałem że ilość wolnego RAMu wpływa na szybkość ale PA mnie wyprowadził z błędu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieco chciałem odświeżyć temat i powiedzieć, że na orginalnym wątku na forum xda zapowiedziano, że aktualicja romu będzie co najmniej za dwa tygodnie, ponieważ przechodzą ze źródeł CM na AOSP. Wizualnie i funkcjonalnościowo ma pozostać na podobnym poziomie. Zobaczymy, co z tego wyjdzie! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi