Skocz do zawartości
wdarku

Paranoid Android wersja 2,53 beta

Rekomendowane odpowiedzi

wdarku

Dodano najnowszą wersję do pierwszego wątku Paranoid Android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest nowa wersja: pa_primou-2.99-28NOV2012-212002.zip

Zmiany:

CRT animation - ONLY OFF (Settings - Display) Animacja wyłączanai jak w starych TV

Swipe2wake option in Settings - Display w ustawieniach opcja Swipe2wake

Voltage control in Settings - Performance Kontrola napięcia w ustawieniach

Added the ability to keep apps in memory by adding a line in build.prop "sys.keep.apps= app package" (i.e app package => com.android.phone) dodana opcja utrzymywania aplikacji w pamięci

From now on MMS and Phone will be kept in memory all the time. If you want to change this behavior, open the build.prop and delete the 'sys.keep.apps' lines. OD tej pory już na zawsze na stałe będzie utrzymywanie MMS i telefonu w pamięci

Added the ability to disable or enable Hw support (gpu overlay for apps) - Use HwaSettings from your app drawer for this operation Dodana mozliwość uruchomienia lub wyłączenia obsługi HW (gpu do aplikacji)

Fixes for video camera Poprawki do kamery

Fixes for BT Poprawki do BT

Fixed crash for keyboard selector. Poprawa kraszy wybierania klawiatury

Swap created automatically when you first boot up the rom - more ram Automatyczny swap przy pierwszym bootowaniu

Revamped the Theme Manager engine Poprawiony silnik wyboru tematów

Orginalny wątek i wskazówki na : [JB:4.1.2][GSM] PARANOID ANDROID 2.99 [beta][28/11/2012] - xda-developers

Wybaczcie błędy i niechlujność ale za chwilę zaczynam zajęcia i nie mam czasu na zaawansowaną edycję a chciałem sie podzielić radosną wieścią!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Zaistalowałem i jest dobrze.

Błędy:

-nie działa appolo apk. - można zastąpić inna apk.muzyczną

-aparat PA robi w jakości 3mpix- można zastąpić np.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ucamera.ucam&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS51Y2FtZXJhLnVjYW0iXQ.. i wtedy działa wszytsko 100% ,zdjecia 5mpix

I tylko tyle.Na razie testuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie wcześniejsza wersja była płynniejsza.. Ta coś laguje.. Te HW settings to o tyłek potłuc, nie mam pojęcia też, czemu służy kontrola napięcia procesora..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku

Może ktoś wytłumaczyć co to jest w opcjach procesora - Planista We/Wy ,noop ,deadline ,cfq ,sio ,bfq ?

---------- Post dołączono 30-11-12 o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano 29-11-12 o 23:25 ----------

Nie działają MMS ,nie można wysłać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat zmieniono, trzeba ściągnąć tą apkę:http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1523434&d=1354254533 i wgrać ją za pomocą root explorera do system/apk oraz zmienic pozwolenia na: wszystkie zaznaczone w pierwszej kolumnie i gorna zaznaczona w kolumnie drugiej, orginalna apkę galerii skasować. Działa też zainstalowana normalnie, tak jak aplikacje ze sklepu.

Mnie to ten rom gorzej laguje niz poprzednia wersja..

Edytowane przez grim-reaper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie również, do tego zżera mniej więcej tyle samo Ramu co romy z Sense:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniejsza wersja też zużywala u mnie sporo ramu ale jakoś lepiej była zarządzana. Wrocilbym do niej tylko nieco szkoda mi CRT animacji i sweep2wake.. trochę zastanawia mnie, czy te lagi to nie są przez swap, moja karta nutę jest demonem prędkości, zapis mam na poziomie 5 mb/s..

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Dzieki za edycje i przperaszam, ze trzy razy wkleilem to samo - aplikacja zglosila komunikat, ze nie opublikowalo mojego posta wiec probowalem kilka razy!

---------- Post dołączono o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Z tego, co pamietam, to chodzi tu o sposob dostepu do dysku...

Edytowane przez grim-reaper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rebjata, na xda jest nowa wersja. Może się skusimy?

Wysłane z mojego One V za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi