Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Od wczoraj mam zainstalowany ROM 1.3.18-MIUI-XJ z update 5 multilanguage.

Dziś rano okazało się gdy chcę wejść w Dialer aby zadzwonić lub odebrać połączenie, mam komunikat

Proces android.process.acore zakończył się niespodziewanie. Proszę spróbować ponownie.

Czy spotkaliście się z takim problemem na tym romie?

Pozdrawiam

wipe dalvik & cache i flash raz jeszcze, proponuje jednak wczesniej wyczyscic liste konktaktow ktore dzwonily do Ciebie (jest taka opcja w ustawieniach). Mi to pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli ta paczka update 6 już w pełni działa? Czy sa jeszcze jakieś niespodzianki (FC) lub reset?

Nie pytam z lenistwa ale codziennie używam Desirka do ważnych rozmów i muszę mieć go sprawnego.

Czy ROM jest już w pełni przetłumaczony?

Pozdrawiam

Kawał dobrej roboty!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli ta paczka update 6 już w pełni działa? Czy sa jeszcze jakieś niespodzianki (FC) lub reset?

Nie pytam z lenistwa ale codziennie używam Desirka do ważnych rozmów i muszę mieć go sprawnego.

Pozdrawiam

Kawał dobrej roboty!!!!

stan na 2011-03-23

http://img683.imageshack.us/img683/370/77544234.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot

Pozdrawiam

Kawał dobrej roboty!!!!

Niespodzianki to tylko to o czym pisałem wyżej. Ale kolega "maciekdobry" pisał że jest sposób.

Więcej niespodzianek nie zauważyłem.

Jeżeli chodzi o tłumaczenie to jeszcze gdzie nie gdzie można spotkać angielski, ale chińskiego nie zauważyłem.

Ogólnie dobra robota :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Główne tłumaczenie jest gotowe. Tzn framework, settings, i inne ważne są przetłumaczone.

Będę jeszcze dosyłał poprawki do Settings (głownie skrócenie tekstu, bo w polskim zdania bywają dłuższe od angielskich i się nie mieszczą dobrze). Do przetłumaczenie to co jest w tabelce na stronie z ROMem. Niestety nie mam obecnie dużo czasu na tłumaczenie tego co jeszcze zostało, więc przyjmę chętnie każdą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To daj surowy tekst do przetłumacenia na email, to poproszę znajomych aby zrobili. W programie nie umiem grzebać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot
    Cześć wszystkim

Od wczoraj mam zainstalowany ROM 1.3.18-MIUI-XJ z update 5 multilanguage.

Dziś rano okazało się gdy chcę wejść w Dialer aby zadzwonić lub odebrać połączenie, mam komunikat

Proces android.process.acore zakończył się niespodziewanie. Proszę spróbować ponownie.

Czy spotkaliście się z takim problemem na tym romie?

Pozdrawiam

Cześć,

Wyszedł Update7 wiecie może czy poprawia on ww. błąd? czy tylko dodaje tłumaczenie?

Sorki że sam nie sprawdzę ale musiałem zmienić rom, muszę mieć w pełni sprawny HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Błąd naprawia się przez wyczyszczenie rejestru połączeń. By to zrobić można tymczasowo zainstalować inny dialer np Dialer One lub Go Dialer. I tam dać Clear Log.

Update 7 tylko poprawia tłumaczenie. Musze sprawdzić czy teraz tekst się poprawnie mieści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot
    Błąd naprawia się przez wyczyszczenie rejestru połączeń.

Jeden raz wyczyścić i będzie ok już na zawsze, czy tylko do pewnego momentu?. Dla mnie rejestr połączeń jest bardzo ważny i muszę mieć dostępny cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Niestety nie wiem czy jednorazowo. Na razie wyczyściłem i jest ok. Być może jest problem jak pojawia się kontakt z jakimś polskim znakiem np. Łukasz... Ale w tłumaczeniu Phone.apk jest wszystko ok. Obaj z xavierjohnem nie dopatrzyliśmy się błędu. Jak będę miał kiedyś czas to może przetłumacze od nowa... Na razie jest ok a jak problem wróci wgraj Go Dialer i już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi