Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden raz wyczyścić i będzie ok już na zawsze, czy tylko do pewnego momentu?. Dla mnie rejestr połączeń jest bardzo ważny i muszę mieć dostępny cały czas.

mi podczas użytkowania (rok czasu) 2 razy zdarzył się błąd w dialerze, że musiałem czyścić rejestr. Ciężko powiedzieć od czego to zależy... już wyszła nowa wersja MIUI na bazie Gingerbread'a :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie mnie korci by być kolejnym użytkownikiem tego romu i mam kilka pytań. Mam stockowe froyo bez roota, nigdy nie robiłem nic z telefonem a instrukcja instalacji tego romu jest dość skromna, więc wolę zapytać ;)

1. Jeśli dobrze rozumiem, to trzeba mieć kartę podzieloną na 2 partycje - ext i fat32. Tak?

1a. Tu mam też małe pytanie nie związane z tematem romu, ale czy ktoś mógłby pokazać gdzie znajduje się instrukcja jak zrobić taką partycję? Domyślam się, że tworzy się ją przez recovery. Nie mogę znaleźć takiego tematu a wolałbym nie próbować na chybił trafił. Za to pytanie mogę dostać ochrzan ale jeśli ktoś odpowie to z gory dziekuję ; p

2. Czy po zrootowaniu przez unrevoked będę miał możliwość wgrania tego romu? Czy może jest potrzebne S-OFF?

3. Jeśli root unrevoked da radę to wystarczy tylko wrzucić rom na kartę, włączyć telefon trzymająć vol down+power i zainstalowac zip z romem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot
    mi podczas użytkowania (rok czasu) 2 razy zdarzył się błąd w dialerze, że musiałem czyścić rejestr. Ciężko powiedzieć od czego to zależy... już wyszła nowa wersja MIUI na bazie Gingerbread'a :D

No ja miałem go z dosyć krótko, ale po kilku godzinach wywalało błąd.

Ciekawe jak wersja 1.3.25 2.3 czy będzie miała ten problem czy nie.

Jeżeli ktoś już ma ww. wersję proszę o info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Strasznie mnie korci by być kolejnym użytkownikiem tego romu i mam kilka pytań. Mam stockowe froyo bez roota, nigdy nie robiłem nic z telefonem a instrukcja instalacji tego romu jest dość skromna, więc wolę zapytać ;)

1. Jeśli dobrze rozumiem, to trzeba mieć kartę podzieloną na 2 partycje - ext i fat32. Tak?

1a. Tu mam też małe pytanie nie związane z tematem romu, ale czy ktoś mógłby pokazać gdzie znajduje się instrukcja jak zrobić taką partycję? Domyślam się, że tworzy się ją przez recovery. Nie mogę znaleźć takiego tematu a wolałbym nie próbować na chybił trafił. Za to pytanie mogę dostać ochrzan ale jeśli ktoś odpowie to z gory dziekuję ; p

2. Czy po zrootowaniu przez unrevoked będę miał możliwość wgrania tego romu? Czy może jest potrzebne S-OFF?

3. Jeśli root unrevoked da radę to wystarczy tylko wrzucić rom na kartę, włączyć telefon trzymająć vol down+power i zainstalowac zip z romem?

1. tak

1a tu masz odpowiedz http://forum.android.com.pl/f153/faq-htc-desire-23699/

2. tak

3. tak

generalnie poczytaj post który zlinkowałem, rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)

A mam jeszcze jedno pytanko. Żeby zrootować telefon przez unrevoked potrzebuję najpierw zrobić downgrade systemu do 2.1? Czy nie będzie problemu, żeby na stockowym 2.2 przeprowadzić taką operację?

Dotąd zrobiłem sobie taki mał plan działania na stockowym 2.2:

1. Root przez Unrevoked.

2. Utworzenie partycji przez recovery.

3. Wgranie miui.

A teraz zacząłem mieć wątpliwości czy aby nie zepsuję telefonu takim działaniem.

Edytowane przez QuiGonn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)

A mam jeszcze jedno pytanko. Żeby zrootować telefon przez unrevoked potrzebuję najpierw zrobić downgrade systemu do 2.1? Czy nie będzie problemu, żeby na stockowym 2.2 przeprowadzić taką operację?

Dotąd zrobiłem sobie taki mał plan działania na stockowym 2.2:

1. Root przez Unrevoked.

2. Utworzenie partycji przez recovery.

3. Wgranie miui.

A teraz zacząłem mieć wątpliwości czy aby nie zepsuję telefonu takim działaniem.

nie powinno być żadnych problemów, co najwyżej Unrevoked wywali błąd i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy funkcjonalność tego romu jest już na tyle duza ze można go używać w codziennej pracy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy funkcjonalność tego romu jest już na tyle duza ze można go używać w codziennej pracy?

Ten rom zawsze był w pełni funkcjonalny, jedyne z czym był przeważnie problem to brak polskiego tłumaczenia i użytkowanie wymagało znajomości języka angielskiego. Właśnie podziwiam na moim telefonie najnowszą wersję MIUI wspartą przez gingerbread 2.3 a pobrałem ją z tej strony LINK autorstwa XJ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok a jak wypada porównanie tego roku z htc sence tak na chłodno?

---------- Post dołączono o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

niestety brak polskiego ;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie ten polski język skąd pobrać ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi