Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem MIUI XJ for 2.3 GINGERBREAD + update PL.

ROM jest niesamowity, i ta mnogość ustawień - zejdzie trochę zanim się wszystko opanuje....

Póki co niektóre ustawienia nie są jeszcze przetłumaczone. Inne nie mieszczą się w ramkach (trzeba dopracować)

Ale ROMik jest super i to za mało powiedziane.

Trochę brakuje mi sense, jednak czy naciskam na klawiaturę czy ikonkę, to to samo (i tak otwiera się klawiatura-połączenie).

Nie potrafię zlokalizować jak ustawić aby wybudzać ekran innym przyciskiem niż POWER

Czy wersja 2.2 jest faktycznie na 100% przetłumaczona? Jak pisał @adevole ? Na graficznym wykazie widnieje, że jeszcze kilka fragmentów ROMu wymaga przełożenia na PL

Nie mogę nic pobrać z Marketu. Pobiera bardzo długo i nie może pobrać. Nie wiem, czy pliki pobierane są na kartę SD? Mam zamontowaną jedna partycję na SD ext3, swap nie robiłem. Czy ktoś miał podobny problem?

Edytowane przez Robodroid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...Nie potrafię zlokalizować jak ustawić aby wybudzać ekran innym przyciskiem niż POWER...

Ustawienia - System - Ustawienia klawiszy systemowych (Hardware Key Settings) - Wake on trackpad press

.........Czy wersja 2.2 jest faktycznie na 100% przetłumaczona?

Kilka fragmentów jeszcze nie jest do końca poza tym niektóre teksty nie mieszczą się w okienkach. Ja pozostawiłem ver. angielską i jest super.

....Nie mogę nic pobrać z Marketu.

Czy zainstalowałeś też upgrade 1 i 2 ?

Dla uzupełniane dodam że bardzo dobrym zamiennikiem stokowego dialera jest GO Dialer.

Mi z sence brakuje tylko dodawanie ikon osób do pulpitu tak aby można było dzwonić bezpośrednio bez uruchamiania dialera.

2011-03-29

- uploaded update 2 for multi lang

- uploaded Honeycomb Android 3.0 Music Player instalacja apk, wspólpracuje z android music - nie usuwać go z systemu http://htcfanboys.com/index.php?app=downloads&module=display&section=download&do=confirm_download&id=25

Edytowane przez TomaszKon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jak się robi update lang, czy trzeba robić wipe?

Czy wgrywać na update 1 ?

2. Czy te paczki brakujące do przetłumaczenia wersji MIUI XJ for 2.3 GINGERBREAD może ktoś wrzucić mi na PW do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

2.2 jest można powiedzieć w 100% przetłumaczony bo zostały apki jak Superuser czy Talk..

A poprawianie błędów w tłumaczeniu szybciej potrwa jeśli napiszecie dokładnie, która linijka, gdzie i co jest niepoprawne.

Ja wszystko sobie notuje i XJ daje update jak tylko wysyłam mu tłumaczenie.

@Robodroid:

Update językowy wgrywa się normalnie, w recovery bez wipe. Możesz jeden na drugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do pobierania z marketu.. Na xda też sporo osób ma z tym problem. W odpowiedzi piszą im "Start the download app (with white arrow), press the menu button and select "Download using Mobile network"." I ponoć to pomaga ; )

Ja po przesiadce na 2.3 byłem pod bardzo miłym wrażeniem. Przy kilku ustawieniach jednak wyskakiwał mi FC, nie wiem czy tak po prostu jeszcze jest czy być może to z mojej winy. Wróciłem na razie do 2.2 ze względu na to, że nie mogłem się połączyć z internetem, co jest mi potrzebne.

Ale animacja wyłączania ekranu podczas blokowania telefonu jest świetna :) Na pewno do 2.3 wrócę niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

może ktoś wrzucić wersje MIUI XJ D2EXT X-PART 1.3.25 - 2.3 GS 3P x1 na inny serwer. Z htc fanboys 10 razy już ściągałem i za każdym razem niecały plik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak brzmi pełna nazwa tego dialera (GO Dialer)?

Nie ma go w markecie. Chyba, że coś przeoczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid
    Jak brzmi pełna nazwa tego dialera (GO Dialer)?

Nie ma go w markecie. Chyba, że coś przeoczyłem...

Szukaj pod Go Contacts. Bo to instaluje aplikacje kontaktów i dialer Go.

Tak poza tym to właśnie wgrałem 1.3.25 i widzę, że znowu dużo będzie do tłumaczenia. Koledzy z Chin zmienili lekko interfejs, w tym okno Ustawień. Teraz tekst polski, który mieścił się w 2.2 nie mieści się na ekranie w 2.3 w niektórych miejscach :P Eh..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę pomóc w tłumaczeniu tego 2.3 n PL. W tym tygodniu może coś się uda z aplikacjami w PL, tylko co tłumaczyć (pliki)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi