Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem jakąś wersję przed chwilą (najnowsza z xda) i połowa opcji to krzaki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle że przepisywanie wszystkiego na nowo jest nieco bezsensowne... Da się jakoś szybko skopiować te pliki z Twojego projektu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RedScorpio, prawdopodobnie najnowsza wersja nie jest jeszcze do konca przetlumaczona, dlatego trzeba zwracac uwage co pisze autor linku na xda. Te ktore ja TU wrzucam sa sprawdzone przeze mnie i w 99,9% po angielsku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, w takim razie wytestuję to z naszego forum. Możemy dokończyć polski projekt (nie robić na podstawie tego dużego) tłumaczenia w crowdinie? Bo tam jest problem z podpowiedziami (z którymi praca idzie 300% szybciej), które wyświetlają się tylko dla chińskiego (a tłumaczymy z angielskiego).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda znikła połowa moich tłumaczeń, które dzisiaj robiłem o 10:40 (framework), ale jest OK. Zaakceptujesz wszystkie zmiany, żeby było zielone już? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rogi
    Co prawda znikła połowa moich tłumaczeń, które dzisiaj robiłem o 10:40 (framework), ale jest OK. Zaakceptujesz wszystkie zmiany, żeby było zielone już? :)

No nie wiem, uploadowałem chwilę przed postem z aktualnie ściągniętych plików, więc chyba nie powinno nic zniknąć. Nie kumam też na jakiej zasadzie pojawiają się sugestie.

To chyba djmcnz musi zaakceptować teraz.

Edytowane przez Rogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak... To tłumaczymy dalej :D Potem tylko parę sekund(chyba że nie ma do tego instrukcji ^^), żeby wsadzić to do ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trib

a tymczasem polskie tlumaczenie robi dla nas Czech :) za XDA xda-developers - View Single Post - [rom]MIUI 0.11.19 ***T9 working/ Theme able / New Music apk, Stable and fast*** oczywiscie nie jest pelne (nie ma np. przetlumaczonej sekcji settings) ale juz cos jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi