Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

może jego babcia pochodzi z Chrzanowa i ma sentyment do Polaków =D

//KD: następnym razem będzie warn za spam ;)

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qbus

Cholera pogubilem sie w tych wersjach tlumaczen. Jezeli cos sprawia wam problem to mi podrzuccie a zrobie od reki :)

Dziwnie to wyglada - krzaczki, ze niby chinska czcionka, a metody sa opisane po angielsku...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak: ROM jest świetny! Nie wiem, czemu jest tak małe zainteresowanie?

Założyłem sobie konto, na tej stronie od spolszczania, ale trochę tego nie ogarniam?

Może niech ktoś tutaj wklei to co zostało do przetłumaczenia, bo z tego co widziałem zostało 3% ROMu,

A jakby to się udało... hulaj dusza POLSKA welcome tu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko super ale zlapac fixa GPS graniczy z cudem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wszystko super ale zlapac fixa GPS graniczy z cudem ...

adevole, może masz starszą wersję radia? Mi fixa łapie w 10-20 sekund (wyjątkowo 1minuta) więc może coś nie tak z twoim GPSem albo programem nawigacyjnym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje RADIO -> 5.11.05.27

I fixa mi łapie w 20s (zimny start) w budynku przy oknie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj na stronie MIUI-Au autor zapowiedział, że wraz z pojawieniem się na dniach wersji [ 0.12.24 R2 ] rom MIUI będzie oferował wsparcie dla POLSKIEGO języka! Wreszcie! :)

LINK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę! :D

Przed chwilą doszedłem do ładu i skladu z 0.12.24 R1, ciekawe czy R2 będzie można flashować bez WIPE?

A tak poza tym, zadałem pytanie na XDA, ale może wy tutaj wiecie co nieco na ten temat..

W kontaktach, jak nie mam zdjęcia to pokazuje mi różne ikonki (4 rodzaje - zieloną, szarą, żółtą albo niebieską), nie wiecie od czego to zależy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciekawe czy R2 będzie można flashować bez WIPE?

Tak, można flashować bez wykonania jakiegokolwiek wipa, pod warunkiem, że na telefonie masz już jakąś wersję Miui, ja jestem po takiej instalacji i wszystko śmiga.

W kontaktach, jak nie mam zdjęcia to pokazuje mi różne ikonki (4 rodzaje - zieloną, szarą, żółtą albo niebieską), nie wiecie od czego to zależy?

Te kolorki oznaczają płeć ale nie zawsze pokazują poprawnie ;) najlepiej sparować tel z facebookiem by zaimportować zdjęcia profilowe do konkatów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Te kolorki oznaczają płeć ale nie zawsze pokazują poprawnie ;) najlepiej sparować tel z facebookiem by zaimportować zdjęcia profilowe do konkatów...

Powiedz mi jak Ty to robisz w takim razie, bo jak ja się loguję przez Facebook'ową aplikację na konto, to zadaje mi pytanie czy synchronizować, więc odpowiadam mu, że tak "z istniejącymi kontaktami", ale zdjęcia nadaj nie funkcjonują poprawnie, a w zasadzie to nic sie nie zmienia? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi