Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Acid

Chyba tak ale:

- najpierw trzeba by wziąć źródła ENG dla Desire HD Miui bo mogą się różnić kilkoma stringami a to już może powodować FC i ew. różnice skorygować z tłumaczeniem PL. Szczególnie ważny jest framework-res, SystemUI, Phone i Settings

- trzeba by zrobić kompilacje z framework-res od desire HD MIUI.

Ale od razu mówię, że się tym nie zajme... Sam się dziwię, że w ogóle zaczałem to dziś a mam do skończenia magisterkę a jiuż maj. Ja mogę to ew. poskładać do kupy. Ale porównywaniem stringów niech zajmie się kto inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleka

U mnie ten nowy plik językowy od Acid zamieszczony na tym forum nie da się zainstalować z poziomu recovery,ten z XDA update 1 dla 1.4.29 instaluje się bez problemu.Ktoś ma jeszcze taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid
    U mnie ten nowy plik językowy od Acid zamieszczony na tym forum nie da się zainstalować z poziomu recovery,ten z XDA update 1 dla 1.4.29 instaluje się bez problemu.Ktoś ma jeszcze taki problem?

Ale jaki jest błąd? Co pisze w recovery?

Mi się instalował ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleka

Jak wskazałam plik na karcie SD w racovery to zaczęło instalację i natychmiast jest komunikat,że installation aborded,a powodem tego jest niemożliwość odczytania wskazanego pliku z karty SD,plik pobierałam trzy razy aby wykluczyć błędne pobranie,również tyle razy go wrzucałam na SD.Obok na karcie jest update 1 z XDA i ten instaluje się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Ja sobie rozwiązałem tak ( przez przypadek ) , że zainstalowałem 3G watchdog i on tam ma taką miniaturkę... Dzieje się tak też z Adv. Task Killer'em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oraz z CPU Tunerem ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid
    Ja sobie rozwiązałem tak ( przez przypadek ) , że zainstalowałem 3G watchdog i on tam ma taką miniaturkę... Dzieje się tak też z Adv. Task Killer'em.

Hehe nie no.. to wiadomo. Każda aplikacja zostawiająca ikonke usunie napis operatora. Np włączenie filtrowania numerów (DND) wstawia ikonke tarczy na pasku...Albo odebrany mail, sms itd.

Mi chodziło o czyste usunięcie tego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lechu

Hehe, jeszcze można edytować ikone w apk'u watchdoga na przezroczystą :P

Pamiętam, że usunięcie nazwy operatora to było moje pierwsze zadanie na każdym z telefonów. Nie rozumiem po co komu taka statyczna informacja, która nigdy się nie zmienia, a i przecież każdy wie w jakiej sieci ma komorke ;) Było dobrze w miui to musieli utrudnić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Tłumaczenie PL jest od teraz dostępne w drugim poście w tym temacie i tam będą zamieszczane aktualizacje.

@adevole

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jata

Czy komuś jeszcze na tym ROMie zegar spóźnia się po około pół minuty na dobę??

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi