Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi jak Ty to robisz w takim razie, bo jak ja się loguję przez Facebook'ową aplikację na konto, to zadaje mi pytanie czy synchronizować, więc odpowiadam mu, że tak "z istniejącymi kontaktami", ale zdjęcia nadaj nie funkcjonują poprawnie, a w zasadzie to nic sie nie zmienia? ;/

Settings --> Personal --> Accounts and Sync --> Add account --> [wybierasz facebook i podajesz login, haslo]

Wracasz do okna:

--> Accounts and Sync -- klikasz na Facebook -- i w następnym oknie zaznaczasz [Sync Contact] lub klikasz przycisk MENU --> Sync now

W tle przebiega synchronizacja. Po jakiś 2-3 minutach polecam restart tel. Natępnie wchodzisz do konaktów, klikasz na jakąś osobę, która ma konto FB, klikasz przycisk MENU --> Edit contact --> znowu MENU --> JOIN [i tu łączysz kontakt telefoniczny z kontem FB, jak sie uda to zamiast ikonki postaci będziesz miał zdjęcie profilowe]

Wsio! :)

PS. Czytaj 21 stronę z PDFu umieszczonego w 1 poście.

Edytowane przez maciekdobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trib

w najnowszej wersji z polskim tlumaczeniem jest jako tako. tzn. fajnie ze jest ale jak go nie ma to napisy sa po chinsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie wszystko wygląda... tak cukierkowo :D wracam na sense

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się bardzo podoba, tylko nie wiem dlaczego ale całe menu jest w języku angielskim tylko aplikacje są po polsku, to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom jest super tylko jest troche po angielsku i czasami też znajdą się chińskie krzaczki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego Polska lokalizacja podobno znajduje się już w tym romie jednak wszytko jest po angielsku oprócz nazw aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mihav

Z tego co rozumuję to po prostu w wersji którą masz nie jest w pełni spolszczony interfejs ale spokojnie bo

MIUI ROM Translation Translations - Crowdin.net

pod tym linkiem jest w pełni przetłumaczony i sadze ze czeka na akceptacje wiec nie długo pojawi się całkowicie po polsku

TYLKO CZEKAĆ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tez macie w tym robie bardzo słaba baterie ?

Na tym ROM-ie musze ładować telefon codziennie ( przy normalnym użytkowaniu ), nie pomogło kombinowanie z ładowaniem jak jest napisane na forum XDA.

Poza tym ROM jest wg najlepszy jaki miałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy tez macie w tym robie bardzo słaba baterie ?

Na tym ROM-ie musze ładować telefon codziennie ( przy normalnym użytkowaniu )

Zgadza się, miałem to samo. Najlepiej bateria trzymała przy kernelu od coutts99 wtedy dochodziło mi do ok 1,5 dnia. Przez tą baterię chwilowo przeszedłem na InsertCoin HD Port 1.8f.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi