Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Mr X

czytaj uwaznie ;) trudna sprawa.. u mnie dokladnie na tej wersji romu nie bylo zadnego problemu.. wgraj moze wersje d2ext i przy niej zostan jak dobrze Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fatis

Pozostanę zatem przy wersji d2ext bo nie chce mi się z tym bawić. Zaniepokoiło mnie co innego. Czemu aparat robi foty z taka białą poświatą? Załączam link do fotki niżej. Wcześniej na telefonie był cm-7.2.0.1-bravo i też wyglądało to tak samo.

https://www.dropbox.com/s/3oranainzhp6u27/IMG_30062013_185111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Efekt wygląda mi na...zmatowienie szkiełka. Podczas swojej przygody z Desire wymieniałem tylną obudowę dwa razy, właśnie ze względu na zmatowienie szkiełka (a raczej plastiku)... Spróbuj zrobić fotkę a potem jeszcze drugą, ale ze ściągnietą tylną klapką. Jeżeli będzie różnica, masz odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fatis

Dokładnie to było to! Browarek :)

Tylko wymiana obudowy rozwiązuje problem? Nie idzie jakoś 'wypolerować'?

Efekt wygląda mi na...zmatowienie szkiełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Nie probowalem polerowac, choc to z pewnoscia tansze rozwiazanie.

Pamietam ze oryginaly kupowalem za grubo ponad 50zl...

Zreszta...

TYLNA KLAPKA HTC DESIRE 100% ORYG FVAT (3344858672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chyba nie bedziesz zadowolony z "oferty"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fatis

Kolejne pytano podczas używania romu mi się nasunęło. Bardo często nei chcą APNy zaskakiwać. Musze zrobić tryb samolotowy i dopiero jest połączenie. Czemu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Jezeli masz w ROMie inne ustawienia wywal je wszystkie procz Twojego opreratora (pozostaw internet jak i MMS). Czesto jest tak, ze telefon dlugo "mysli" zanim zaskoczy z polaczeniem danych. U mnie to skutkowalo przy wszystkich telefonach z Andkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fatis

Co do apnów zgadza się. Wywaliłem wszystkie i jest cacy. Chciałbym jedak powrócić do tematu miui MIUI.us_desire_2.4.13 ze strony miuipolska i a2sd. Jest troszkę nowsze niż to XJ i chciałbym jednak powalczyć żeby mi ta wersja zadziałała. Tu bywa że mam problemy z apkami facebook i instagram.

Pytanie:

1.Jak macie spartycjonowane karty pod to miui?

2. Czy ktoś może mi napisać w skrócie kroki bo może coś źle robię. (wipy -> instalacja romu -> instalacja spolszczenia -> po uruchomieniu roma w terminalu a2sd install)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byaqya

Mam MIUI v4, i problem z innymi launcherami niż domyślny. Mianowicie nie mogę dodawać widgetów. Ktoś wie co z tym zrobić? Jest na to jakiś sposób? Nie czytałem wszystkiego z tego tematu, zaledwie pobieżnie kilka stron wcześniej. Powracając - testowałem multum różnych launcherów i na żadnym nie działały widgety. Mam jakieś 2-3 podstawowe, i byłoby super gdybym je miał na głównym pulpicie.

Edytowane przez byaqya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Próbowałeś przenieść zainstalowane launchery z karty pamięci do pamięci wewnętrznej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi