Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

byaqya

Tak, próbowałem, ale nic się nie zmienia, dalej wyskakuje komunikat, że aplikacja została zatrzymana, i mogę to zgłosić MIUI. Trochę kiepsko, że nie będzie można wkładać widgetów na pulpit, chyba, że coś mi jeszcze doradzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wgrałem właśnie wersję MIUI_XJ_D2EXT_X-PART_2.3.30_2.3.7, jest jeszcze gdzieś spolszczenie do niego? bo na stronie jest tylko do nowszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to zainstalować na Desire?

---------- Post dołączono o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Suema zainstalowalem MIUI XJ D2EXT X-PART 1.7.29 - 2.3.5 GS 3P FINAL - ale nie wiem gdzie szukać spolszczenia do tego romu:( Pomoze mi ktos?

---------- Post dołączono o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Suema zainstalowalem MIUI XJ D2EXT X-PART 1.7.29 - 2.3.5 GS 3P FINAL - ale nie wiem gdzie szukać spolszczenia do tego romu:( Pomoze mi ktos?

---------- Post dołączono o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, chciałbym rozpocząć swoją przygodę z MUIU bo to chyba jedyna modyfikacja której nie próbowałem. I tutaj rodzi się moje pytanie, którą wersje polecacie? Czytałem różne opinie o v4, że błędy, że kamera nie chodzi itp. Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jequon

Urielpp u mnie niestety nie chciała się zainstalować v4, w trakcie instalacji wyskakiwał błąd. Mam v3 i jestem bardzo zadowolony. Szybka, ładna i wygodna, póki co brak błędów.

Mam jedynie problem z aplikacją youtube. To chyba bardziej wina aplikacji, wyskakuje mi błąd: "Nieobsługiwany format wideo". Przez przeglądarkę działa bez problemu, ale aplikacja nie. Próbowałem wyczyścić dane aplikacji i nic. Może ma ktoś pomysł co można z tym zrobić. System mam prawie goły, może wystarczy coś doinstalować (jakieś kodeki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jequon

Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie czytałem, że błędy są, bo to już nie dedykowana wersja tylko port podobno, chciałem się upewnić ;)

Chyba się skuszę na to MIUI, powiedzcie mi jeszcze jak tam z dźwiękiem? W sensie 1. w czasie rozmów i 2. muzyka ;)

I jeszcze mam być może głupie pytanie, ale czy WhatsApp będzie śmigał na tym?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ;)

=============================================

Po zainstalowaniu wersji v3 z oficjalnej strony jestem bardzo zadowolony ;) Whatsapp na razie śmiga bez problemowo jakby kogoś interesowało ;)

Edytowane przez urielpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ono działa ze starsza :) testowałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Zainstalowałem zgodnie z poradnikiem MIUI 2.4.13 ze spolszczeniem MIUIPolska_MIUI-2.3.7_desire. Telefon śmiga fajnie, nie ma co narzekać (może oprócz tego, że już przy 20% baterii wyłącza się, a w aparacie nie ma zoomu). Ale niestety nie mogę sobie poradzić z instalowaniem aplikacji z Google Play na karcie pamięci. Zrobiłem partycje 1GB i 256 MB. Mimo wpisania wszystkich komend i posiadania ponad 800 MB na partycji karty pamięci i ponad 100 MB wolnej pamięci wewnetrznej, nie jestem w stanie zainstalować z Google Play aplikacji o wielkości 40 MB. Gdzie może tkwić problem? Dodam, że w Titanium Backup jest tak:

System ROM: 262 (130 MB wolne)

Pamięć tel. 154 MB (111 MB wolne)

Karta SD: 6.65 GB (5.47 GB wolne)

Karta SD (a2sd): 1 GB (874 MB wolne)

Więc chyba wszystko jest OK. A jednak nie działa.

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

PS. Jeśli odpowiedź na mój problem była gdzieś wcześniej to z góry przepraszam za dubla. Ale nie byłem w stanie przebić się przez 500 stron tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do baterii to jak przestawiłem w ustawieniach baterii na mniejszy poziom alarmowy to przestało mi się włączać. Przy instalacji a2sd sprawdź czy terminal ma pozwolenie ROOT. Nie pamiętam dobrze, ale użyłem tych komend repair itp. temat z nimi jest gdzieś na forum u nas (wpisałem w google miui v3 problem z a2sd i wyskoczyło). Jak wejdę w aplikacje mam niby mało miejsca, ale jak coś instaluje to instaluje się na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

terminal miał oczywiście dostęp ROOT. Komendy repair, reinstall itp. były wpisywane. Nie wiem już o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi