Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, miałem to samo. Najlepiej bateria trzymała przy kernelu od coutts99 wtedy dochodziło mi do ok 1,5 dnia. Przez tą baterię chwilowo przeszedłem na InsertCoin HD Port 1.8f.

a który kernel instalowałes ? tego jest masa ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a który kernel instalowałes ? tego jest masa ...

Ten, który był w wersji MIUI_Au 1.1.26 R1 - Coutts99′s 2.6.37 CFS bardzo dobrze się spisywał, ale na HAVS będą na pewno lepsze wyniki odnośnie baterii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem MIUI_Au 1.2.11 R3 Stable

wszystko pięknie ale mam problem

jeśli jestem poza zasięgiem WiFi nie jestem w stanie połączyć się z internetem (przeglądarka, klient email .....)

szukałem wszędzie w ustawieniach ........ i lipa :(

czy ktoś miał podobny problem??

na poprzedniej wersji którą miałem zainstalowaną MIUI_Au 1.1.22 R1 Release – STABLE BUILD miałem taki sam problem

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tego co rozumuję to po prostu w wersji którą masz nie jest w pełni spolszczony interfejs ale spokojnie bo

MIUI ROM Translation Translations - Crowdin.net

pod tym linkiem jest w pełni przetłumaczony i sadze ze czeka na akceptacje wiec nie długo pojawi się całkowicie po polsku

TYLKO CZEKAĆ

I co z PL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Menu, komunikaty, wszystko po angielsku. Jedynie nazwy i standardowye aplikacje sa po polsku. Szkoda, bo sam chciałbym się przesiąść na ten rom chodź angielski nie jest problemem, chce po prostu widzieć ojczysty język.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ROMu (generalnie powinna zostac zmieniona nazwa tematu, gdyz jest to MIUI-Au, coraz mniej zwiazane z S-Murphy, ale wciaz rozwijane na podstawie nowych wersji oryginalnego MIUI):

Wersja 1.2.19 B1:

- Duza szybkosc

- Duzo dostepnego RAMu (po uzyciu "stockowego" app killera, ktory nie zabija porzytecznych procesow, liczba wolnego RAMu jest w stanie dojsc do 290MB)

- Lepsze usability niz (non)Sense UI

- Wyglad...mozna sie sprzeczac, ze wyglada jak iPhone etc, ale ten wyglad mi sie podoba (a o gustach sie nie dyskutuje)

- Obecne czasami "chinskie znaczki", ale w miejscach typu "LED Color"

- Wole ROMy po angielsku, nie umiem obslugiwac telefonu z polskim langiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to najlepszy i najstabilniejszy rom jaki mialem na telefonie, wszystko smiga jak nalezy no i masa opcji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

- Wyglad...mozna sie sprzeczac, ze wyglada jak iPhone etc, ale ten wyglad mi sie podoba (a o gustach sie nie dyskutuje)

Warto dodać, że wygląd (theme) można w łatwy sposób zmienić korzystając z całkiem sprawnego theme managera (aczkolwiek chiński serwer potrafi wolno chodzić).

Ps. Po powrocie do RCMixHD spróbowałem zainstalować File Manager'a z MIUI bo bardzo mi się spodobał.. niestety nie udało się. Wie ktoś, czy dostępny jest taki (lub podobny) File Manager do romu z Sense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh krolestwo za jezyk Polski w tym romie. Raz na jakis czas instaluje go na dwie godziny,bardzo mi sie w tym czasie podoba,jednak chce miec ojczysty jezyk. Nie orientuje sie nikt przypadkiem,dlaczego wykonane translacje nie sa dostepne w romie?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

One chyba czekają na weryfikacje, aczkolwiek można je już ściągnąć. Są w plikach xml ale nie wiem gdzie je się umieszcza w romie, chyba nie jest to takie proste jak wrzucenie plików do paczki ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi