Skocz do zawartości
Acid

Miui [pl]

Rekomendowane odpowiedzi

rom jest naprawde fajny - dla mnie jedny jego minus to bateria - max 1-1,5 dnia bez ładowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi trzyma 1 dzien, ale mam wlaczone synch, data on caly czas i tak gdzies 3h na necie + jakies zabawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już mam dość szukania (bez skutku) jak wgrać PL ?

proszę jakieś how too podać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Myślę że najlepiej jest trzymać się tego tematu i wgrać ten rom:

[ROM] [MIUI] 1.3.5 for 2.2 [EN DE ES FR NL ZH] XJ : D2EXT X-PART, A2SD/A2SD+, D2W - xda-developers

W tej chwili jest to najlepszy MIUI rom i najbardziej aktywny. Autor wprowadza jak widać tłumaczenia do kilku innych języków poza EN.

Napiszę do autora z prośbą o utworzenie języka PL. Podrzucę mu te tłumaczenia co były podane w tym temacie + własne tłumaczenia innych aplikacji typu: Email, Camera, Calendar, Calculator itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja próbowałem samodzielnie tłumaczyć miui ale niestety nie działało i telefon ciągle sypał Force Close;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Ok. Tłumaczenie MIUI rozpoczęte. Niestety tłumaczenie ze strony podanej wcześniej przyda się połowicznie, ponieważ ROM MIUI 1.3.5-2.2 od xavierjohn22 ma więcej opcji i funkcji, które dodatkowo trzeba tłumaczyć. Myślę, że w tydzień się wyrobię. Tłumaczenie będzie wtedy zawarte w paczce Multi-language update, którą wystarczy wgrać przez recovery.

Ponadto jak ktoś chce pomóc to zamieszczam źródła do aplikacji dodatkowych typu Email, Calendar etc, które także muszą być przetłumaczone. Zrobione można przesłać mi to dołącze do reszty.

app_en_others.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ohh wreszcie widzę jakieś zainteresowanie tematem. Jak wrócę do domu pomogę w tłumaczeniu, na pewno przetłumaczę FM,desk Clock a co jeszcze to się okaże nie wiem jak czas pozwoli,pozdrawiam.

Edit: Tłumaczenie poszło na priv a tutaj zamieszczam w ramach chęci sprawdzenia przez kogoś kto dobrze zna ten język.;)

app_en_others.zip

Edytowane przez maxiormchw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Przetłumaczone:

Calculator

Calendar

DeskClock

DownloadProvider

FM

PackageInstaller

Jeszcze nie tłumaczone:

Email

Camera

Zamieszczam kolejne apki do tłumaczenia. Ja zajmuje się tymi większymi jak Phone, Settings, Contacts czy framework-res. To co zamieszczam to normalne aplikacje.

PS. W czasie tłumaczenie nie trzeba robić kopii pliku, po prostu otwieramy xml w notepad++ i tłumaczymy wszystko co jest czarną czcionką.

app-en_others_2.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi