Skocz do zawartości
Kuna

Zdjęcia z facebooka jako kontakty

Rekomendowane odpowiedzi

Kuna

Witam,

zsynchronizowałem fotki z facebooka z telefone, ustawiłem zdjęcia jako kontakty, lecz występuje straszna pikseloza, słaba jakość ;/ Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pomogło wejście w edycję kontaktów i edycję "połączenia" pomiędzy kontami. Na tym ekranie wybierasz które zdjęcie ma być wyświetlone jako główne. Restart też się przyda albo chociaż przeładowanie kontaktów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuna

ale już tak robiłem, wybierałem foto i dalej nic, co to jest to przeładowanie kontakotw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karid

Jak zsynchronizować kontakty Facebooka z tymi, w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuna

Używa może ktoś tej aplikacji wbudowanej i też ma zdjęcia bardzo słabej jakości? Chodzi o zdjęcie jak ktoś dzwoni, bo miniaturki są ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej będzie rozciągać niestety, u mnie w X10i mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś pomógł mi rozwiązać ten problem,dlatego teraz przekazuje to dalej. W prawdzie nie mam zsynchronizowanych kontaktów,ale jakość jaką miałam była przerażająca. Być może i u Was to zadziała,ale bez synchronizacji.

Nie dodawajcie fotek z galerii. Nie musicie zmieniać rozdzielczości fotek. Po prostu wejdźcie w kontakty,dajcie edycje, kliknijcie na ikonkę kontaktu i dopiero teraz przypiszcie odpowiednie zdjęcie. U mnie ta metoda zadziałała i teraz mam normalnie wyświetlane zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Druid
    Ktoś pomógł mi rozwiązać ten problem,dlatego teraz przekazuje to dalej. W prawdzie nie mam zsynchronizowanych kontaktów,ale jakość jaką miałam była przerażająca. Być może i u Was to zadziała,ale bez synchronizacji.

Nie dodawajcie fotek z galerii. Nie musicie zmieniać rozdzielczości fotek. Po prostu wejdźcie w kontakty,dajcie edycje, kliknijcie na ikonkę kontaktu i dopiero teraz przypiszcie odpowiednie zdjęcie. U mnie ta metoda zadziałała i teraz mam normalnie wyświetlane zdjęcia :)

Shibuya ale zapewne przypisałaś zdjęcie z galerii, dlatego było dobrej jakości ;) Pytanie tylko jak to zrobić ze zdjęciem które osoba ma ustawione na facebooku jako zdjęcie profilowe??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystkie zdjęcia są pobrane - ale wyświetlają się tylko w aplikacji stockowej X8. Co zrobić żeby skopiowały się również do aplikacji Go Contacts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi