Skocz do zawartości
e-daniel

TMT 5 Jelly Bean 4.1.2 TW "XXLS7" UPDATE 1 11/10/12

Rekomendowane odpowiedzi

Titanium się wysypuje podobnie jak Swype...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

U mnie Titanium Backup to podstawa i działa bez zarzutu.

Witam

Mam małą prośbe poniewaz pierwszy raz bd wgrywal roma i poprosil bym o jakals instrukcje dokladnie krok po kroku. czy jeszcze cos potrzebuje do wgrania czy tylko to co w temacie

pozdrawiam

ps przepraszam za pisownie pisze z telefonu

Nie napisałeś jaki masz ROM obecnie. Instrukcja jest w skrócie, ale trzymając się jej nic więcej nie trzeba. Jeżeli masz obecnie GB to potrzebujesz roota i CWM, jeżeli ICS to potrzebujesz "bezpiecznego kernela" dla aktualnie posiadanego ROMu i również root i CWM (wszystko masz http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1901191TUTAJ), jeżeli masz JB to pewnie masz też root i CWM więc nic nie potrzebujesz.

Jeżeli wykonujesz flash po raz pierwszy to zalecam też lekturę tematów przyklejonych w tym dziale (zwłaszcza "zmiana ROM za pomocą CWM" )

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, po zainstalowaniu na czysto działa na szczęście Titanium - inaczej trzeba by skreślić ten ROM.

A co do Swype - preinstalowana apka wywala błędy, przywróciłem Swype z poprzedniego ROMu i póki co działa dobrze.

Jest jeszcze jeden problem. Nie działa żadna opcja z menu restart. Po włączeniu czegokolwiek telefon się zacina i trzeba wyjąć baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Sprawdziłem - submenu zasilania działa jak należy. Spróbuj ponownego flashu bez wipe'ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, obeszło się bez tego.

Problem leżał po stronie dwóch aplikacji, które zwieszały system i niektóre aplikacje. To one na tym ROMie nie chcą działać i zawieszają inne ;) Po ich wywaleniu wszystko przepięknie działa. Nawet aparat łapie ostrość. Jeszcze został tylko znany mankament - po przejściu w kalendarzu miesiąc do przodu - zwiecha. Miesiące do tyłu chodzą normalnie.

Różnica w szybkości, płynności o wiele lepsza niż na innych podobnych ROMach.

Jeszcze jedno pytanie: można gdzieś znaleźć widget 3-poziomowej latarki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Do kalendarza jest fix, przepatrz ostatnie tematy (dużo tego nie ma). Poszukałbym, ale coś mi net strasznie muli.

Edit: SplannerWidgetFix.zip się nazywa :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zumbik

Witam, od kilku godzin mam Note, przesiadłem się z galaxy S i pierwszej wersji transformera...

Jako, że na galaxy przez długi czas jechałem na CM, postanowiłem wgrać ten ROM do Note.

Okazał się klapą :(

Chcę wgrać: "TMT 5 Jelly Bean 4.1.2 TW", nie wiem tylko o co biega z tym bezpiecznym kernelem?

Obecnie mam kernel: 3.0.15-CM-g39df795 - czyli ten dostarczony z ostatnim buildem CM.

Czy ten kernel jest "bezpieczny"?

Czy dobrze rozumiem, że jeśli mam już postawiony ROM na JB to nie muszę się o nic martwić i nie ma potrzeby po flash'u nowego ROMu dogrywać jeszcze jajko np. od PhilZ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuć poprostu jakis kernel od cyjanogena i dalej hulaj bez strachu.

czy ktoś może mi powiedzieć czy w tym romie macie dsp managera i jakis inny odtwarzacz muzyczny/ czy tylko stock? lub czy mozna takowy dograć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

Ja dograłem JetAudio - hula bez pudła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dograłem JetAudio - hula bez pudła.

sprawdzałem prawie wszystkie możliwe opcje i do moich jays 2 pasuje tylko dspmanager, wtedy bass jest idealny. ktoś używa już go z tym romem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi